Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm vagy a srác? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm vagy a srác? Hogy döntsek?

Figyelt kérdés
A barátnőm hosszú ideig szerelmes volt egy fiúba hiába, akit most már kezdett elfeledni, egy új srác miatt. Ez az új srác a sulinkba jár, nagyon nagyon helyes és jó fej. A barátnőm odáig van érte meg vissza. Az igazság az, hogy nekem is tetszik a srác, nem is kicsit, és a sráccal nagyon jó viszonyt ápolok. Tegnap el is mondta nekem, hogy én borzasztóan tetszem neki már régóta, és örülne, ha összejönnénk. De félek, hogy a barátnőm megharagszik, és nem szeretném megbántani. (amúgy a lány nem ilyen BFF-em, csak jóba vagyunk).
2011. nov. 20. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:

a szerelem múlandó a barátság (ha őszinte) örök


tessék döntsd el neked melyik kell...

2011. nov. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a pasik mennek, a csajok megmaradnak, mindig
2011. nov. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintem a szerelem múlandó - eleve a csaj nem szerelmes belé, csak tetszik neki - szóval ez is múlandó.
2011. nov. 20. 00:22
 4/8 anonim ***** válasza:
mi csajok, tartsunk össze
2011. nov. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igaza van az utolsónak


20/F


XDXD

2011. nov. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem már a kérdésedből az jön le, hogy ezt a választ szeretnéd hallani: a fiút válaszd.


Ha mindketten bejöttök egymásnak, ne hagyjátok, hogy akármi is közétek álljon. :)

2011. nov. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tényleg ezt vártam. :) De inkább azt, hogy ha esetleg valaki már volt a másik szerepben (a "barátnőm" szerepében) hogy az hogy reagált rá.
2011. nov. 20. 00:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebben nem nagyon tudok segíteni, mert fiú vagyok. De szerintem én "picit" ideges, ha egy haverom összejönne azzal a lánnyal, aki nekem tetszik. Viszont utána átgondolnám a helyzetet és arra jutnék, hogy a haverom is biztos bejön a lánynak és nem állnék közéjük. Szerintem nincs rosszabb mint 2 egymást szerető embert megakadályozni abban, hogy egymásra találjanak. A haver pedig ugyanúgy haver maradna. :)
2011. nov. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!