Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Segítség?

Figyelt kérdés
Az exemmel egy kis városban élünk én nekem meg volt egy szórakozó hely ahova mindig jártam meg neki is egy másik mióta szakított velem azóta mindig abba a szórakozó helyre jár ami az én törzshelyem volt. Miért mikor tudja, hogy kerülöm, hogy el tudjam felejteni? Ja és a másik szórakozóhelyre egyéb okok miatt én nem teszem be a lábam, és ezt tudja jól.
2012. febr. 25. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2012. febr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűen kidobott, mert nem már szeret. ja én 23F
2012. febr. 25. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
szard le. próbálj meg együtt élni a tudattal. miattad nem zárhatják ki a helyről. esetleg beszélj vele és kérd meg, hogy keressen más helyet
2012. febr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Illuminált ***** válasza:
ne foglalkozz vele. csajozz amikor ott van, aztán előbb-utóbb rájön, hogy nincs ott keresnivalója...
2012. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
..én is azt mondom sz@rd le magasról..ha tudod!
2012. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!