Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiúnak tetszenétek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak tetszenétek és nem merne oadmenni hozzátok, mit csinálnátok lányok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 22:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
És ezt ki mondta? Alapból nem kezdenék olyan férfivel, aki nem érzi magát egyenlőnek velem.
2012. febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű, ha neked semmit nem kell csinálni neki meg igen akkor te értékesebb vagy, hiszen ha ő nem futkározik nők után soha nem lesz senkije te meg kedvedre válogathatsz a jelentkezők közül -->sült galamb effektus, de látom nem érted, ha férfi testben lennél akkor érthetnéd csak.
2012. febr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Épp most magyaráztam el, hogy mi mit teszünk.

Kislány korom óta csak ellentétes neműekkel barátkozom szinte kizárólag. Tudom milyen helyzetben vannak és ez nem jelent nekik problémát, tudod ezen általában az aggódik, aki nem lép..

2012. febr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Volt, hogy léptem, aztán elutasítottak, "nem avgy az esetem" legyünk csak barátok". Társkeresőn meg vissza sem írnak.Akkor mi értelme?Maguktól meg nem jönnek.Rám sem néznek meg semmi, hozzám sem szólnak, több száz lány között vagyok naponta, és semmi, akkor még is mit tesznek?
2012. febr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!