Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiúnak tetszenétek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak tetszenétek és nem merne oadmenni hozzátok, mit csinálnátok lányok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 22:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Legyen tökös és kezdeményezzen ő.ki vadászik kire?bocs,de sztem jobban indul a dolog ha a férfi teszi meg az első lépést,az úgy teljesen más.25/L
2012. febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mind a 2 22:54-es ti csak a sült galambot várjátok, nem tesztek semmit egy férfiért.
2012. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Igen, más, ha a fárfi kezdeményez. De ha töketlen, akkor nekem, mint lánynak kell tökösnek lennem, ez van. Már 2x kezdeményeztem eddig, egyikből 2 éves kapcsi lett. Aztán megszabtam magamnak, hogy többé nem kezdeményezek, de erről letettem. Tudom, hogy sok pasi azért nem mer kezdeményezni, mert fél. De könyörgöm, én nem félek a pofáraeséstől? Ugyanolyan rossz, ugyanúgy félreértelmezhettem a jeleket stb, mint egy pasi. Volt, akit én kosaraztam ki, és volt, aki engem utasított vissza. Az élet megy tovább, de ha elbukunk, tudni kell felkelni és tovább menni!
2012. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Tévedsz, én bármit megteszek azért, akit szeret, tényleg, akármit, de nem fogok azért férfi szerepet felvenni, mert ő nem mer kezdeményezni.

Az én dolgom az, hogy elérjem, hogy ő kezdeményezzen. Ha rá nem hatnak az én utalásaim, akkor sajnálom.

2012. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Az férfi szerep, hogy beszélgetést kezdeményezel egy ismeretlen férfivel?:D:D

Vicces gondolkodás, ennyi erővel ne töltsön be nő vezető pozíciót, ne vezessen autót mert akkor férfiszerepben van, persze azt csináljátok mert jó, de a kezdeményezést nem vállalják a nők mert akkor elutasíthatják őket, az persze nem érdekel titeket, hogy a férfiaknak milyen rossz ha több százszor megalázzátok őket az elutasításaitokkal.

Ez hol egyenjogúság kérem szépen?!

2012. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nem, a kezdeményezés amióta a világ világ a férfiak "feladata" volt. Az egyenjogúság pedig nem ezt jelenti, ezzel te is tisztában vagy.

Bizonyos szokások nem véletlenül alakultak ki, egy férfi egyébként is élvezi a hódítást. Az, hogy te nem, hát bocs.

A te meglátásodra építve akár azért is kampányolhatnál, hogy te viselhesd a hófehér menyasszonyi ruhát.

2012. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ja, és a férfiak többsége meg is teszi ezt. Szóval továbbra sem értem neked miért probléma, ha valaki hisz ebben.
2012. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy egy férfinek többet kell tennie jóval, hogy legyen kapcsolata amíg a nők szájába repül a sült galamb, így még sincs egyenjogúság, hiszen neked könnyebben lesz párod mint nekem, csak mert nőnek születtél, ez szerinted igazságos?Szerintem nem.Szerencsére nem minden ország ilyen fejletlen ezen a téren mint mi, máshol ez is mint minden fele fele arányban megy, ott midnenkinek ugyan annyit kell tennie mindenért.Elhiszem, hogy így kényelmes, kinek ne lenne az, de itt sem sokáig lesz így.
2012. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ugyanmár. Csak mert szerinted keveset teszünk, attól még ez nem működik. Az egy dolog, hogy konkrétan nem megyünk oda kezdeményezni, de nem egyszerű úgy felkelteni valaki figyelmét, hogy ne csinálj magadból hülyét, épp úgy izgulunk mi is és órákat állunk a tükör előtt, mielőtt randira megyünk és még reggelig sorolhatnám.

Én pedig ugyanezt tapasztaltam más országokban is, a férfiak udvaroltak, persze nem úgy, mint régen, de igenis ők voltak a kezdeményezők.


A másik pedig az, hogy sok férfi el sem tudja viselni, ha a nő fut utána. Jobb szeret ő maga "megküzdeni" a nőért. Meg is értem.

2012. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Jó én nem tartom a nőket egy felsőbbrendű lénynek, főnyereménynek akikért "harcolni" kell, ők sem érnek többet mint én, beteg dolog ezt hinni, hogy egy nő értékesebb mint egy férfi csak mert nő.
2012. febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!