Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nah most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden mefogalmazni.Szóval a barátnőmmel fél éve vagyunk/voltunk együtt.Minden jóvolt kivéve hogy neten elég sokat veszekedtünk,hülyén csináltam énis elég sok dolgot és leginkább én vitáztam pedig fölösleges volt...A lényeg hogy én csak többet szerettem volna vele lenni,a komolyabb dolgokat ne neten hanem élőbe beszéljük meg,csináljunk valami közös dolgokat stb fél év után szerintem ez alap dolog.De hiába próbáltam semmi és rendszerint ebből mindig veszekedés lett,de mondom csak neten élőbe mindig jól elvoltunk.Most úgy összevesztünk hogy vége az egésznek és már beszélni se beszélünk de helyreszeretném hozni valahogy a dolgokat leülni legalább egyszer és megbeszélni élőben nem megy nekem ez a netes dolog meg ki is nőttem már nekem nem erre van szükségem.Tudom hogy szeret meg minden más is mégse értem ezt...sokban hibáztam én is be is vallom csak sajna mindig volt rá okom...Próbáltam vele beszélni hogy találkozzunk de nem igazán akar,túl sokszor volt már ez és kikészült amit megértek,nekem is ugyanolyan rossz és már fogalmam nincs mitévő legyek.Mit csináljak hogy legalább szóba álljon velem és letudjunk ülni egyet beszélni?Szeretem és nem akarom elveszíteni főleg nem így és bennevagyok hogy változtassunk a dolgokon de ehez egyedül kevés vagyok.Leginkább azvolt a rossz hogy elég jóba lett az én barátaimmal és látom rajta mással milyen jól érzi magát mégha csak egy barát is velem meg semmi pedig tuti hogy szeret és ezért nemértem az egészet és fogalmam nincs mitévő legyek.Szerintetek?
2012. febr. 24. 20:28
 1/4 anonim válasza:

hát nézd... szerintem hagyd, hogy elteljen még egy kis idő, hogy benne és benned is letisztuljanak a dolgok, utána pedig keresd meg te, de lehet h ő is igy van ezzel és még az is kijöhet a dolgokból h pont ő keres meg. de ha nem , akkor mindenképp keresd meg, mondd neki h szeretnél vele beszélni, találkozzatok, és nyugodtan és higgadtan beszéljétek meg a dolgokat.

más megoldás nincs, minden meg kell beszélni...

2012. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát látod nem a neten kellene élni a kapcsolatot :/ Ezzel nagyon elszúrtátok.

Szépen kopogj be hozzá és nézz a szemébe és kérd meg, hogy beszéljetek.Ennyi.

2012. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát sajna többet nemtudok mint várni csak olyan nehéz várni és nemtudni semmit.... Tudom énis hogy nemjó ez így én próbáltam is tenni ellene de hiába aztán meg ha ideges vagyok elég hülyén reagálok a dolgokra és általában sikeresen megbántottam,pedig semmi rosszat nem akartam.
2012. febr. 24. 20:45
 4/4 Csokasi-a81 ***** válasza:
Hát ez sajna halott ügy...
2012. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!