Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezi, ha - mint férfit - megalázhat?

Figyelt kérdés
Szerencsére csak szóban csinálja, meg írásban, de ha nagyon ráhangolódik két órán át nyomja a szöveget a "csökevényes farkamról" vagy egyébről. Hülyeségeket ír meg mond.
2012. febr. 24. 13:53
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem elég vak lehetsz mondom próbálkozz be nála amikor nincs ott senki húzd magadhoz és akkor kiderül mi van ha hagyja magát akkor mégis csak azért piszkál ha nem akkor meg valahogy akaszd le magadról!!! Próbáld meg kiakasztani !!! Ha az sem megy akkor menj messze menekülj!!!!!!!!!!!!!!! Mert nem fog békén hagyni és hány éves is vagy és ő hány éves?? És te magadról mit gondolsz ha kérdezhetem szerinted te jó pasi vagy ??
2012. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

hátt ő 19, én 21. jónak tartom magam mint pasi, de csak az a baj hogy kissé szocfóbiás vagyok :S

az hogy odahúzom e őt magamhoz vagy sem, nála teljesen hangulatfüggő, mondom, ha jó napja van mindenkihez bújik, rossz napja van meg se szólal, vagy épp üvölt stb. de ahogy tudom, senkivel se kavar, nem flörtöl csak keresi a fizikai kontaktust szex nélkül és nincsenek barátai, mégis mindenki szereti

meg nem akarom nagyon kikészíteni mert pánikbeteg meg mindenféle, csak le akarom vakarni valahogy

2012. febr. 24. 15:18
 33/47 anonim ***** válasza:
Más fiúkkal is így viselkedik vagy csak veled??
2012. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
És amugy bejön neked ??
2012. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
azt sajna nem tudom másokkal is ilyen szemtelen e
2012. febr. 24. 15:25
 36/47 A kérdező kommentje:
de már írtam szép nő, de nem járnék vele
2012. febr. 24. 15:25
 37/47 anonim ***** válasza:
Szerintem te pont bejössz neki azért csinálja ezt de ha nem próbálkozol be nála akkor soha nem akasztod le magadról mert nem fogod tudni mért csinálja egy próbát megér!!!
2012. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
De érdekes amit írsz szépnek tartod de nem járnál vele! A másik magadat is helyesnek tartod de nem mersz lépni hmm érdekes!!!
2012. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
és mégis ezt hogyan mérjem fel ha jókedvében mindenkihez bújik, meg mindenkit simogat?? soha nem kéri hogy találkozzunk, egyszer voltam vele buliban, akkor a fejébe szált egy kupica(!!) rum amitől meg kellett kapaszkodnia belém. aztán leültünk valahová és akkor öleltük át egymást, de ennyi volt. mikor jobban lett és nem szédült felált és táncolt idegen emberekkel.
2012. febr. 24. 15:34
 40/47 anonim ***** válasza:
Hát akkor hívd el te egy buliba és ott próbáld ki!! Ha nem akkor meg tudd meg hova jár menj el a haverokkal és akkor !!!
2012. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!