Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezi, ha - mint férfit - megalázhat?

Figyelt kérdés
Szerencsére csak szóban csinálja, meg írásban, de ha nagyon ráhangolódik két órán át nyomja a szöveget a "csökevényes farkamról" vagy egyébről. Hülyeségeket ír meg mond.
2012. febr. 24. 13:53
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Valószínűleg feszültséglevezetésből csinálja, erősebbnek érez téged magánál, ennek örülj, és ne foglalkozz vele!
2012. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
és te minek hallgatod?
2012. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:

" ezzel a farokkal foglak én mindjárt úgy megdugni, hogy egy hétig nem fogsz tudni ülni"


erre ő: persze persze.. bla..bla


majd te: " gyere bébi szo.pj le te kva "


vágj vissza ezzel.

2012. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
Valamiért tuti irigykedik rád, én legalábbis akkor alázok valakit!
2012. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
Vagy ha csajról van szó, akkor valószínűleg utálja a pasikat, mert gondolom lúzer, és nem állnak le vele! Kövér, vagy csúnya csaj, vagy hasonlók...
2012. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
oh, igen csajról van szó! És nem is épp ronda... És bármit mondok neki, pl ha azt mondom szopjon le, erre ő kitalál arra is valamit pl most azt hogy nem tudna lesz*pni mert az enyém csak pattanásnak jó. de ha tudok olyat aki szopott már le pattanást, jelentsem... ilyenek....
2012. febr. 24. 14:03
 7/47 A kérdező kommentje:
nincs olyan amire ne tudna reagálni
2012. febr. 24. 14:04
 8/47 anonim ***** válasza:
ki ez a csaj? elég pszichotikusnak tűnik :D
2012. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
szép lány, szép a szeme, szép a haja és egy időben még kedveltem is... de nem járnék vele. főleg, mostmár nem. Ráadásul olyan okos hogy nem lehet neki újat mondani, és nagyon olvasott meg minden. Nincsenek barátai, de kedvelik az emberek, mert mosolygós, aranyos, bújós, ölelkezős. ... o.O
2012. febr. 24. 14:10
 10/47 A kérdező kommentje:
most pl azt mondja: "te leszel a negyven éves szűz!" és röhög, mondom neki nem vagyok szűz, erre kitalál egy történetet arról hogy nyomorékszex parti volt nálunk tegnap este, és egyebek.. de már fáj a fejem tőle bszki
2012. febr. 24. 14:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!