Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok félénk gyerek, bármikor, bárhol le tudok szóllítani totál ismeretlen lányokat, no problem...az esetek kb. felében a beszélgetésből valamilyen elérhetőségével távozok és sokszor tovább is megy a dolog...szóval elég sikeres vagyok.

a probléma: van egy csaj akivel egyszerűen nem tudok mit kezdeni, nagyon bejön, de totál kétértelmű...elmegyünk valahova, de ő csak haverkodni akar...aztán miután kicsit éreztettem mit akarok a csaj még kétértelműbb lett (néha viszonozta, néha nem)...aztán megkaptam a fejmosást, hogy ő megmondta hogy csak barátkozni akar, én meg ekkor elmondtam mit akarok. A vicc hogy -10 fokban kb. 40 percig végighallgatta a baromságaimat, aztán szomorúan elváltunk. Lehet hogy én vagyok tuskó, de én az ilyet 10 perc után meg szoktam elégelni ha a másik iránt nem érzek semmit. Szóval ezek után erős a gyanúm, hogy valami azért van benne is.

Na mindegy...a poén a csajt még mindig akarom, de nem hiszem, hogy ebből lesz valami...pedig ő azon kevesek egyike, akire tényleg azt tudom mondani, hogy potenciális társként nézek rá, és fontos számomra...itt csesztem el?

Mit akarhat?


2012. febr. 24. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki, de elriasztja a nőkhöz való hozzáállásod.
2012. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azért azt tegyük hozzá, hogy nem vagyok barom, nem próbálkozok más lányoknál amik látja. És szerintem erről nem is tud!!??

A folytatásként még annyit, hogy kb. 1 hétig nem voltunk beszélőviszonyban, aztán véletlenül összefutottunk és ilyen szomorúan nézni még soha nem láttam.

Ezután chateltünk, de persze nem olyan mint elötte.

2012. febr. 24. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Az lehet amit az első mond. Bár nem tudom mennyit tud a nőügyeidről, de feltételezem a stílusodból levágja, hogy azért az önbizalomért nem kell a szomszédba menned. Biztos akar lenni abban, hogy nem csak hülyíted, hanem tényleg akarod. Ő is bizonytalan, mert hogy tetszel neki, de közben visszatartja az a dolog, hogy mi van ha csak szórakozol. Ezért vannak a kétértelmű megnyilvánulásai.


Igazából te tudod, hogy mennyit ér meg neked a csaj (bár gondolom ezért vonz ennyire nagyrészt, mert nehezen kapható), de szerintem ha elég kitartó vagy, akkor akár még beadhatja a derekád.


28/n

2012. febr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos vak vagyok és nem látom a monitort :(
2012. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért ti nők nem vagytok egyszerűek :)

Amikor régebben félénk srác voltam, nem kellettem nektek.


Most van önbizalmam, teljes tisztában vagyok vele, hogy mennyire jó pasi vagyok így a huszas éveim végén (jó dumám van, jó állásom, sportos vagyok és még a hajam is megvan :)) Amikor végre találkozok egy olyan lánnyal akit tényleg el tudok fogadni társnak, mert tényleg úgy érzem, hogy megértjük egymást, akkor meg fél attól, hogy túl nagy az önbizalmam, és gondolom fél, hogy az első alkalommal megcsalom, pedig ő az akivel ezt soha nem tudnám megtenni...mit akartok???

2012. febr. 24. 11:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Na látod ez a gond, hogy mi magunk sem vagyunk tisztában vele. :D


Most leírom, hogy nálam hogyan érhetnéd el, hogy megbízzak benned.


Úgy gondolom, hogy kellő kitartással tudnád bizonyítani neki, hogy ő más mint a többi nő. Legyél vele őszinte mindenképpen, itt gondolok arra, hogy ne titkolózz a nőügyeiddel, sőt magadtól mesélj arról, hogy mi volt, hogy volt, ezzel is érezni fogja azt, hogy igenis, vele komolyan gondolod a változást, és végre meg szeretnél állapodni. Azt is mondd el neki, hogy ő mitől más mint a többi nő. Ha csak azt veszi észre, hogy linkelsz, mellébeszélsz, abból azt fogja gondolni, hogy nem gondolod komolyan, csak a szád jár.

Az, hogy kimondasz dolgokat nem elég, azt úgy kell elmondani, alátámasztani, hogy azok ne üres szavak legyenek, hanem tartalma legyen, és hihető.


Tudom, nem vagyunk egyszerűek, de mit tegyünk, így vagyunk beállítva. :D

2012. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányok többségét lehengerli a magabiztos fellépés, őt meg nem hatotta meg. Valószínűleg azért is látsz benne partnert, mert nem tudtad dominálni, viszont esetleg itt csorbult is a magabiztosságod, ezért elbizonytalanodott, mert neki a magabiztos fellépés jött be. Tipikus jelenség, hogy, ha futsz egy csaj után, akkor nem kellesz neki. Te nem futsz utánuk, de ő megfogott, így átvette az irányítást, és itt el is bizonytalanodott, hogy melyik éned is kell neki.
2012. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen ebben lehet az igazság...én is észrevettem magamon, hogy elkezdek futni utánna, pedig ezt soha semmilyen lánnyal nem tettem.

Mivel eddig ilyen nem történt velem, hogy lehet ezt helyrehozni?


Az ötletem az, hogy annak ellenére, hogy nagyon kéne, visszaveszek egy időre, nem kell gyakran beszélni, lecsökkentem a kommunikációt heti 1-2 alkalomra.

2012. febr. 24. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!