Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert olyan nehéz helyes pasit találni?

Figyelt kérdés
Elég sok pasinak bejovok, de mind átlagosak. Mármint ezzel nincs is gondom, csak arra vagyok kiváncsi hogy a nagyon helyes pasik miert a cicababákat szeretik, és észre sem veszik a rendes lányokat. Miert van ez?
2012. febr. 23. 21:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A helyes pasik csak a legjobb csajokra nyomulnak, sőt inkább a csajok nyomulnak rájuk :D ne is álmodozz
2012. febr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Gergo_30F ***** válasza:

mondjuk az eszedért nem szerethetnek...


#6 +1

2012. febr. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mert a rendes lányok otthagyják a rendes fiúkat, mert "unalmasak". Épp ezért kevés a rendes fiú, mert hamar rájön, hogy úgy bizony sehova sem jut.
2012. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

pontosan, en is lassan rajovok hogy hiaba vagyon rendes, oszinte, kedves, aranyos, magas es jokepu, a mai vilagban ezekkel kitorolhetem. kutyanak kellek max.

regen 1001helyre jartam,de sose kellettem, azota kb sehova nem jarok.

meg mindig bizok benne hogy letezik meg olyan lany, aki ezek miatt szeret...


amugy kerdezo, ha egy bekepzelt pica vagy, akkor messze elkerulnek a helyes pasik. En pl ha irok egy csajnak, es nem ir vissza onnantol leszarom. ez mar nalam bekepzeltseg.

2012. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!