Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert olyan nehéz helyes pasit találni?

Figyelt kérdés
Elég sok pasinak bejovok, de mind átlagosak. Mármint ezzel nincs is gondom, csak arra vagyok kiváncsi hogy a nagyon helyes pasik miert a cicababákat szeretik, és észre sem veszik a rendes lányokat. Miert van ez?
2012. febr. 23. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

átlagos vagy helyes pasit keresel helyes pasi cicababát akar te nem veszed észre az átlagosat a helyes pasi meg téged...


20/F

2012. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert nem olvastad el Plutarkhosz:Párhuzamos életrajzokat.
2012. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 jakmartin válasza:
Mert a férfiak az olyan nőket szeretik akik csinosak, dögösek, és bevalják. De amúgy azért nehéz ment a nö nagyobb része nem jön be a psiknak.
2012. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Talán mert túl válogatós vagy, vagy mert rossz helyen nézelődsz...


Amúgy rendes lányra vágyom én is. :)

2012. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Manesz ***** válasza:
Öhhmmm... A rendes pasi nem a cicababára bukik, csak a májer bukik arra... mellesleg én kedvelem a rendes lányokat, de sajna én férfi vagyok.
2012. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéred számon, hogy nem veszik észre a rendes lányokat, ha te is inkább a "helyességre" hajtasz, és nem a rendességre?
2012. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert bujkálok... a helyes pasik mind éjszakai állatok, akik ritkán merészkednek elő a búvóhelyükről, nem tudtad? Leggyakrabban teliholdkor, valamint egyes ritka növények virágzásakor vagyunk láthatóak. Viszont a hiedelemmel ellentétben szeretjük a rendes lányokat :P
2012. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 lila nyuszi ***** válasza:

Hát nem tudom, én örülnék ha olyat találnék akivel komolyan lehetne valami, és el tudnám fogadni külsőre.

Legyél szép és beszélgess velük, amelyiknek nem tűnsz fel azzal nem érdemes foglalkozni.

2012. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Helló! Úgy gondolom, akkor te engem keresel.



22/F

2012. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi a különbség a helyes és a jóképű között? Ugyanaz? Vagy nem? Elképzelhető, hogy jóképű vagyok, de nem vagyok helyes? Biztos ez is egy női praktika, hogy mit minek nevez... hát, rajtam nem találtok fogást! :)

Egyébként én... nem is tudom, milyen vagyok, helyes, vagy helytelen. De végül is rendes. A rendes lányok meg, akiket keresek, valahogy nem tetszenek. A cicababákat ki nem állhatom amúgy, de lehet, hogy ők is rendesek... Nem vitaindítónak szánom, de szerinted is jól nézel ki? Vagy milyen típusú srácoknak jössz be? Mert az sem mindegy... 27F

2012. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!