Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki találtam egy remek ex elfelejtő tervet, szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
Verseket írtam már gyerek koromban is, aztán amikor lett ez a komoly kapcsolatom, abba hagytam,és versesen kiírom magamból,na milyen ötlet?
2012. febr. 23. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem nem vált be
2012. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem rossz ha abba is hagyod van egy haverom ő már 2éve szakított a menyasszonyával és azóta csak depis zenéket hallgat és verset ir de ilyen depiset és nem azért mert szereti még hanem már a részévé vállt a depresszió szerintem
2012. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én így szeretném lezárni, a multam részévé tenni.Nem akarok évekig írkálni.

amúgy a pop meg rock-punk zenét szeretem,nem szeretek bele állni nagyon a dolgokba mellesleg.

2012. febr. 23. 21:46
 4/11 A kérdező kommentje:
+ nekem is menyasszony volt...
2012. febr. 23. 21:47
 5/11 A kérdező kommentje:
nahát, vannak, akik ennyre nehezen teszik túl magukat?én ilyenkor arra gondolok, amikor kicsit hiányzik/hiányzott,hogy majd találok jobbat.
2012. febr. 23. 21:59
 6/11 lila nyuszi ***** válasza:
Amikor még szerelmes az ember akkor nincs az exnél jobb.
2012. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem kutya harapást szőrével kell gyógyítani!
2012. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elfelejteni azzal, hogy róla írsz? Ne kapkodj, bízd az időre.

Ok, hogy kiírod magadból a fájdalmat, talán jó módszer, de ettől nem felejted el, nem is kell őt elfelejteni, és a versek fenn is maradnak, mert az írás megmarad..

A felejtéshez - nevezzük inkább feldolgozásnak vagy lelki fejlődésnek - időre van szükség, hogy az ne fájjon (emlékek), ne hiányozzon (illat, hang, fizikai jelenléte) kész legyél továbblépni, új kapcsolatot kialakítani egy másik emberrel, és még több idő mikor nem fájdalommal fogsz arra az időre gondolni mikor jártatok, hanem úgy, hogy igen, volt és ezt meg ezt nyertem belőle, ezzel és ezzel lettem tőle gazdagabb, tapasztaltabb. Soha semmi nem történik véletlen, de idő kell, hogy rájöjjünk a miértekre.

Persze ez függ a korotoktól, hogy mennyi ideig voltatok együtt, miért lett vége..

A szerelembe még senki sem halt bele, csak a szakítás okozta tehetetlenség, hiányérzet, üresség érzésének kezelhetetlenségével, de ilyet ne csinál! :)

2012. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam,hogy másként gondolni a multunkra,mint egy korszak,ami véget ért,és viszonylag hamar túl tettem magam ezen, hála annak,hogy más pasi kellett neki,és hogy most már tisztán látom a dolgokat,így azokat a dolgokat is, amiket intő jelnek vehettem volna,ha nncs rajtam a rózsaszín köd.közben meg úgy döntettem, hogy az életem egyéb kellemetlenségeit is le írom,már az alapja kész,kb 15 versszakos valami.nem tudom, hogy menyire vagyok tehetséges,majd kiderül.
2012. febr. 23. 22:56
 10/11 anonim ***** válasza:
kíváncsi leszek a kész műre, elküldöd majd? :)
2012. febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!