Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem furcsa hogy ilyen hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa hogy ilyen hamar meg találtam?

Figyelt kérdés

Mikor 12 voltam nagyon szerelmes voltam egy fiúba. Ő akkor volt 14 . Táborban összejöttünk. De én fiatal voltam, hozzá képest. Először nagyon szeretett,aztán a baráti köre befolyásolta és szakítottunk.Persze én össze törtem. Aztán most, 15 éves fejjel nyár elején el kellett mennem a boltba,valami miatt úgy éreztem hogy el kell mennem, valahova. Útközben találkoztam vele, mosolygott egyet köszönt, ennyi volt az egész. Az nap ráírtam chatan. Beszélgettünk,nagyon sokat nevettünk. Kihívtam sétálni,ő alig akart. Felhívtam, ő pedig nagyon örült neki, és végül kijött. Mikor találkoztunk átölelt. Az nap már a házunk előtt a fűben fennrengtünk. Azóta 8 hónapja együtt vagyunk. Ő mindig mondja feleségül fog venni..és én vagyok az élete. Rajtam kívül nem volt barátnője,pedig állandóan összeakartak vele jönni,de nemet mondott nekik mert nem lett volna ideje törődni a barátnőjével.

Számomra furcsa hogy ilyen hamar megtaláltam az igazit?

Lehetséges ez?

Nektek van ehhez hasonló történetetek? Kíváncsi lennék rájuk :))


2012. jan. 1. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy elszomorítalak, de nem fogod ilyen akadályoktól mentesen megtalálni az igazit, pár csalódáson átesel, amíg még ki tudod élni magadat, nehéz emgtalálni az igazit.
2012. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem az az igazi akit még gyerekként szeretsz meg, és együtt nősz vele fel, nincsen annál jobb
2012. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne, legyetek nagyon boldogok. :)
2012. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vagyok!! :D szerintem lehetséges.:) örülök, hogy ilyen szép történetetek van nektek is.
2012. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az a furcsa hogy ha az nap nem őt hívom ki ha nem azt a fiút akibe éppen szerelmes voltam..(2 évig szerettem, és már kisi kellett volna ahhoz hogy összejöjjünk.) És lemondtam vele a találkozót pedig ő az életem egyik legfontosabb szerepét töltötte be. 1 nap kellett ahhoz hogy 3 évet bepótoljuk,1 nap kellett ahhoz hogy újra összejöjjünk.pedig én nem akartam.
2012. jan. 1. 19:07
 6/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, ez is majdnem ugyanígy volt.:O
2012. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
elmeséled a történetedet? itt vagy levélbe? érdekel :)
2012. jan. 1. 19:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyolc hónap nem a világ. Van, aki 8 év után jön rá, hogy nem is az igazi mellett él, pedig addig azt gondolta.
2012. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne áltassátok ennyire, így is elég naiv, nem lehet biztosra megállapítani hogy az igazit találtad meg, legtöbbször egy élet kell hozzá.
2012. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
persze,oké, értem én, csak ha nem hiszek neki valami miatt kényelmetlen az egész, már mint olyan komolyan gondolja
2012. jan. 1. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!