Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furcsa dolog szerintem, és...

Furcsa dolog szerintem, és nem találtam hasonlót a neten. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A problémám a következő: "Megerőltető" dolgot csináltam, konkrétan most 50 felülés volt (amit persze nem érzek megerőltetőnek, mert különben abbahagynám, de úgy látszik mégis az) tegnap este, és ma reggel véreztem tőle. nem tudom, hogy honnan jön, nem darabos, hanem piros vér. Már volt ilyen régebben is, hogy táncoltam picit többet (olyan fenékrázós, ahol a csípőmet, hasamat is mozgatom) vagy egyszer például szaunáztam és ahogy kijöttem és zuhanyoztam, akkor rögtön láttam, hogy ajjjajjj baj van... Ez eltart egy napig, aztán persze nem merek újra tornázni/táncolni/szaunázni, de kb. másfél-két évente mégis megesik, mert elfelejtem... Szex után sosincs ilyen, fájdalmam sincs, márciusban voltam rákszűrésen, minden oké, ultrahangon tavaly szeptemberben voltam, minden rendben volt. Van valaki, akinek vannak hasonló tünetei? Kicsit be vagyok ám rezelve, mert babát szeretnénk már elég régóta, lehet, hogy emiatt nem lehet, hogy netán gyenge a méhem, vagy mi lehet? A nőgyógyásznak nem mondtam, mert mikor megyek, akkor már ez rég elmúlik és sosem jut eszembe, de majd most szólok neki. Szerintetek? Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült...
2010. jún. 12. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló. Egy több napos influenzás, lázas állapot után volt ilyen vérzésem 1 napig, másnap elmentem nőgyógyászhoz, ahol jól letoltak, hogy miért nem mentem azonnal az ügyeletre, mert ez komoly dolog is lehet. Befektettek a kórházba, 3 nap, mindenféle vizsgálat után azt állapították meg, hogy seb van a méhszájon, meg gyulladás, amit antibiotikumos kúrával kikezeltek. Azóta sem volt ilyen tünetem, szültem is, minden gond nélkül.

Nem akarlak megijeszteni, de szerintem mindenképpen mondd el az orvosodnak, minél előbb, vagy, ha lesz ilyen tüneted, azonnal keresd fel, a te érdekedben, főleg, ha babát szeretnél.

2010. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Megyek én is orvoshoz, remélem megmondja, hogy mitől lehet ez. Nekem lázas állapot után sosem volt még ilyen, csak a megterhelés után! További jó 7 végét! :-)
2010. jún. 12. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!