Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért ennyire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért ennyire, türelmetlenek, és nem képesek megérteni a problémáinkat?

Figyelt kérdés
Érettségi időszakom van,még kerek 2 hétig,aztán vége. A barátom mégsem áll melletem, nemhogy támogatna, éreztetné,hogy szeret,azzal nyúz,milyen keveset vagyunk együtt, ő ezt nem birja, szerinte elhidegültünk, látja az alagút végét,de még szakitani nem akar. Hiába mondom neki,nem veszi észre,ezzel még jobban tönkretesz, lelkileg méginkább padlóra küld. Ezt miért csinálják,miért csak magukra gondolnak? Tényleg keveset voltunk együtt ezen a héten,de tekintettel lehetne rám is.
2009. jún. 6. 12:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam egy szóval sem, h nem önző...
2009. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!