Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért ennyire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért ennyire, türelmetlenek, és nem képesek megérteni a problémáinkat?

Figyelt kérdés
Érettségi időszakom van,még kerek 2 hétig,aztán vége. A barátom mégsem áll melletem, nemhogy támogatna, éreztetné,hogy szeret,azzal nyúz,milyen keveset vagyunk együtt, ő ezt nem birja, szerinte elhidegültünk, látja az alagút végét,de még szakitani nem akar. Hiába mondom neki,nem veszi észre,ezzel még jobban tönkretesz, lelkileg méginkább padlóra küld. Ezt miért csinálják,miért csak magukra gondolnak? Tényleg keveset voltunk együtt ezen a héten,de tekintettel lehetne rám is.
2009. jún. 6. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg, ez fordítva is így van.. barátnőm nem hajlandó elfogadni, hogy attól hogy neki évvége van (még nem érettségizik) nekem vizsgaidőszak van... és azzal nyaggat hogy miért nem érek már rá... igazad van.. tényleg tekitettel kéne lennie Rád. szerintem mond meg neki, a Te életed, és persze a szerelem önzetlen, de ez most fontosabb. ha nem érti meg, akk szerintem hagy kicsit pihenni a dolgot...
2009. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Próbálj kicsit a sarkadra állni már, ne legyél ilyen nyegle p*csa. Olyan nehéz egy nap 2-3 órát a barátoddal lenni? Ha igen, akkor minek tartod? Érettségi időben meg elég lenne 2-3 naponta...tényleg felesleges együtt lennetek ha ezt csinálod szerencsétlennel. Max megcsal, és telljesen jogosan
2009. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én vidéki vagyok,ő városi,az utazás főleg hétvégén,tényle komplikált,van autója,én mondtam neki kijöhetne, hát nem. A szüleim pedig nagyon szigorúak,szerintük ez a 2 hét az életemről szól, nem engednek sehova. Feldobtam,este 8kor megyek el,ott alszok,nem ezt sem engedik,mert itthon lehet csak igazán pihenni.Tehetetlennek érzem magam,nem rajtam múlik.
2009. jún. 6. 13:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt emberek sem találkoznak naponta, ha úgy alakul. Mindenkinek van magánügye, privát dolga. Ezt meg kell értenie a másiknak. A szüleidnek teljesen igaza van. Hallgass rájuk. Ha nem bírja elfogadni, hogy neked nagyon kimerítő a tanulás, és tényleg koncentrálnod kell, de utána együtt lesztek, szóval ha továbbra is zsarol, akkor jobb ha megszabadulsz tőle. Nem minden férfi ilyen, és nem is minden nő ilyen türelmetlen. Ez annak a kérdése, hogy megértjük-e a másikat, és jót akarunk-e neki. Rendkívül önző dolognak tartom ilyen helyzetben a másikat nyaggatni.

30/N

2009. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Ja és még egy, ne edd magad ezen, mert megintcsak nem tudsz tanulni. Hagyd a fenébe a hisztériás pasidat, az anyagra koncentrálj. Pasik jönnek-mennek, de érettségid csak egy van.
2009. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Most zárd ki a külvilágot! Ezen a 2 héten már nem múlik semmi, mármint ha a barátodat nézzük. Igaza van az egyik válaszolónak, érettségid csak 1 van, barátod még lesz néhány... Ne engedd, hogy a magánügyi problémák a tanulás rovására menjen!

Én is most érettségizek, tudom milyen nehéz így az anyagra koncentrálni... Na csak legyünk túl az érettségin és miénk lesz a nyár, utána annyit lehetünk a barátunkkal, hogy a végén ők unnak meg minket! :P :) Sok sikert!!!:)

2009. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én exbarátom akkor volt ilyen, amikor beteg voltam télen. Nálunk is ez volt a helyzet, ő városi, én vidéki, és betegen nem tudtam felmenni hozzá, erre ahelyett, hogy azt kérdezte volna, hogy vagyok, leordított, mintha az én hibám lett volna, hogy hogy képzelem, hogy nem megyek hozzájuk, ő ezt nem bírja, hogy nem találkozom vele egy egész hétig. Sajnos azt tapasztaltam, hogy sok srác ilyen, az ágyban mindig mondogatják, hogy így meg úgy szeretnek, de amikor az életben ki kéne ezt mutatni, az már nem megy.
2009. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akik még sohasem dolgoztak vagy tanultak, azok képtelenek megérteni, hogy más lehet _elfoglalt_, és attól még hűséges. Háborúban az is előfordult, hogy egyes nők hűségesek maradtak az évekig nem látott férfihoz is. És akkor a barátod néhány hetet nem tud várni? Egyszerű éretlenség és önzés.
2009. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha kicsit elgondolkoznátok ezen a dolgon, rájöhetnétek, hogy ez annak is a jele, hogy nagyon szeret, és nagyon hiányzol neki... Nem azt mondom, hogy csak ez, de legtöbb része ebben van... Szerintem... Adrián91
2009. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem ha valaki szeret valakit, akkor nem készíti ki lelkileg. A kérdező írta, hogy beszélt már a barátjával, és a fiú nem tudja felfogni, hogy a viselkedése bántja a barátnőjét. Szerintem a srác egyszerűen önző.
2009. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!