Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az udvarlóm nem szingli. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az udvarlóm nem szingli. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismertem pár hete egy rendkívül értelmes fickót, párszor találkoztunk, amolyan randijelleggel nekem nagyon szimpi volt, csók meg enyelgések történtek, más nem.

Igen ám, csak a minap kiderült, hogy van egy barátnője vagy felesége, vagy nem tudom milyen státuszban lévő kapcsolata, ahol a nő ráadásul terhes is (egy szabadidős rendezvényen vettem őket észre egész véletlenül, ott fogták egymás kezét, ölelkeztek, csókolóztak, stb szóval valszeg együtt vannak).

Engem nem vágott földhöz a dolog, botlottam már pár szemét paliba, már meg se rendít, de azért egy terhes nőt megcsalni... ha nem velem, akkor gondolom majd mással... Ti mit tennétek? Lépjek le szó nélkül, vagy valahogy tudassam a nővel, hogy mi a helyzet? Ti mit tennétek?


24L


2012. febr. 23. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi kép ne szólj a nőnek mert csak téged hibáztatna,hogy te csábítottad el. Vagy legalább titokba.
2012. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy féreg ez a pali, még jó, hogy megláttad őket, így legalább te tisztán látsz, hamár szerencsétlen felesége nem....pfffff... undorító....
2012. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Undorító,mocskos féreg.
2012. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
..mind a hárman szegények vagytok,a nöt hagyd a pasasát esetleg megkérdzném..mi a helyzet?..de ha nem izgat a dolog hagyd a fenébe..keress újat
2012. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem irigylem a terhes hölgyet :(
2012. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy haverom ugyanezt csinálta nem rég, miután a baba megszületett otthagyta a barátnőjét. Én majdnem hánytam komolyan mondom. Nőként nem tudok borzalmasabbat elképzelni annál, hogy megbeszéljük, hogy elvállaljuk a babát, végigcsináljuk, felneveljük KETTEN, aztán ezt kapom. Én nem is tudom mihez kezdenék ha megcsalna a párom pont akkor, amikor a legnagyobb szükségem lenne rá. A nőt mindenképpen békén hagynám. Nem hiányzik az neki, hogy felzaklasd. Lehet a pasinak is csak egy pillanatnyi botlás volt, nem tudhatod.

A pasasnál viszont rákérdeznék és kiosztanám rendesen, hogy nézzen már tükörbe!!! Ha téged nem érintett meg annyira a helyzet az jó, viszont megpróbálhatnál egy nő társadon annyiban segíteni, hogy lealázod a sárga földig a pasit, hátha legalább elgondolkodna a szavaidon és kicsit jobban tisztelné a párját és a születendő gyermeküket ezek után!

2012. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!