Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon, érdekelne szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon, érdekelne szerintetek bárkit is? (kicsit lejjebb a magyarázat)

Figyelt kérdés
Ha meghalnék, vagy be szippantana egy fekete lyuk(ez kicsit talán túlzás),ha az esőerdőkbe költöznék,bármi,érdekelhetné akár az eddígi ex barátnőimet, akiket kérdeztem hogy járna-e velem?A testvéreimen és családon kívül.Mert szerintem nem.
2012. febr. 23. 17:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Valahogy el fogott az értelmetlenség,az üres élet érzése.Hogy bármit is teszek lényegtelen maradok,egy rusnya férfi vagyok, aki senkinek se kell...
2012. febr. 23. 17:54
 2/5 anonim ***** válasza:
ha beszippantana 1 feket lyuk akkor szólj!
2012. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugye ezt nem az ismeretlenektől várod,hogy leüljenek és sirassanak??

Mert azt sem tudják,hogy kit és mikor és hol és miért?

Vagy csak adjuk ki parancsba,hogy mostantól sírás az idegen hülye kérdést feltevőért???

2012. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahogy mondtam,akikkel eddíg jártam, vagy akartam, vagy épp akárki.De az számomra az érdekes, hogy egyáltalán senki se hajlandó kapcsolatot akár csak el kezdeni kialakítani.pont mert nem nézek ki jól és gazdag se vagyok.
2012. febr. 23. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami egészen más a probléma,hogy nem nézel jól ki, és nem vagy gazdag.Az előzőn apró trükkökkel lehet segíteni.És ez nem a pirszing meg a tetoválás.Hanem fodrász,kozmetikus,megfelelő öltözködés.A viselkedéseddel lehet probléma,hiszen mindenki talál párt magának.Nézz körül a környezetedben.
2012. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!