Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért ilyen maximálisak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyen maximálisak?

Figyelt kérdés

Pl 10-15 méterről látják rajtam, hogy szőke pasi vagyok, viszonylag jól is öltözködöm. De mikor közelebb érnek, akkor megnézik az arcom, ami egyébként nem ronda és összehasonlítják rögtön olyan pasikkal akik filmekben szerepelnek és jó pasik pl William Levy. Egy picit hasonlítok rá, annyi hogy nincs annyira szabályos arcom és kissé horgas az orrom. Mondom egész jól nézek ki, nem vagyok ragyás, sebbhelyes stb, picit hasonlítok is ezekre a jópasikra de,,,

De közelről ha picit is nem stimmel annyira a dolog, ha egy pici is hibázik, akkor máris elkapják a fejüket és onnantól kezdve már nem érdeklem őket. A legkisebb pitáner szépséghibát is megtalálják az ember arcán a mai 17-20 közötti lányok. Kezd elegem lennei az egészből.


2012. febr. 23. 17:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
utolsónak van igaza. és egyébként nem lehet mindenkinek tetszeni, elég egynek, de neki kívül-belül. Ez sem a tévés szépségen múlik, hanem a szereteten.
2012. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Ajjjajjj,nem a külcsínnel van itt a baj:S "úgy nézek ki mint vv Csaba" (aha,ezen a ponton szervusz),plusz a helyesírás....ami alapjáraton nem mániám,mint itt sokaknak,de erről a pár sorról ordít,hogy a maximalistát,pitiánert és a hibádzik szót még életedben nem láttad leírva....egyébként mit vársz az utcán szembejövő lányoktól,beleszeretni valakinek csak a személyiségébe lehet,megismerve az illetőt. Még jó, hogy elkapják a fejüket,én egy szexistent se bámulok percekig,csak mert jól néz ki,ha egyszer egy vadidegen random csávó... de persze mindjárt megkapom valamelyik nekikeseredett tucat kommentelőtől,hogy minden csaj ribanc,akinek csak a pénz meg a külalak számít. Nekik üzenem,hogy éljenek csak a saját kis képzelt világukban,ahol csak ezt hajlandók észrevenni...persze ha az ő értékrendjükben szerepelnek ezek a dolgok,akkor persze,hogy bevonzzák a hozzájuk hasonló nőneműeket. A kevésbé felszínes,boldog,lelkileg értékes,magukat és a világot nem felszínes dolgok alapján definiáló fiúk meg a hasonló lányoknak dukálnak,ez a világ rendje:) azt kapod,amit bevonzasz...ha nem tetszik,akkor a saját magadon kell alakítanod,a hozzáállásodon, hogy észrevedd a világnak egy kellemesebb arcát.Mert ott van,csak nincs receptorod hozzá.
2012. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
85%-os. Helyesírási versenyben rommá aláználak. azért írok neten helytelenelül, mert gépíró gyorsasággal írok. tudom mi a maximális és a maximalista közti különbség is öcsi. Az egy dolog, hogy így írtam le, mivel gyorsabban jár a kezem mint az agyam. Erre varrjál gombot.
2012. febr. 23. 18:56
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha téged ez ennyire zavar, legyél b*zi. :) A férfiak persze tökéletesek, a férfiak istenek stb. Naponta több hasonló kérdést látok. Már mást nem tudok írni. A másik, hogy ne általánosíts.

Hogy a helyesírásodhoz (mondatalkotás... írás) hozzáfűzzek valamit, a kérdés tényleg hülyeség, értelmetlen. Lehetne jelenteni. Én mielőtt rákattintanék arra, hogy "válasz elküldése", általában elolvasom egyszer, amit írtam. Így nem tudnak belém kötni. Megoldható. ;)

Ha csak azzal a korosztállyal van bajod, akkor keress egy 14-16 éves kis cs.trit, vagy csak 21 évvel idősebbel kezdj ki. Hajrá.

Egy nem "maximalista" 18 éves lány. Üdv.

2012. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Lehetne jelenteni. Te jól vagy? Semmilyen trágár szó nincs benne.
2012. febr. 23. 19:15
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát egy ötszavas kérdést tényleg illene visszaolvasni,biztos nagyon megerőltető... Tudod ennyivel megtisztelhetnéd a válaszadóidat. Egyébként állnék elébe annak a helyesírási versenynek :D Szerintem inkább írj egy kicsit lassabban,ha úgy esetleg sikerül értelmesen. De hát te tudod...Az más kérdés,hogy még ha nyelvileg értelmes formában írtad is volna ki, akkor is elég értelmetlen marad a kérdés, meg az egész téma.:d
2012. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!