Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért ilyen maximálisak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyen maximálisak?

Figyelt kérdés

Pl 10-15 méterről látják rajtam, hogy szőke pasi vagyok, viszonylag jól is öltözködöm. De mikor közelebb érnek, akkor megnézik az arcom, ami egyébként nem ronda és összehasonlítják rögtön olyan pasikkal akik filmekben szerepelnek és jó pasik pl William Levy. Egy picit hasonlítok rá, annyi hogy nincs annyira szabályos arcom és kissé horgas az orrom. Mondom egész jól nézek ki, nem vagyok ragyás, sebbhelyes stb, picit hasonlítok is ezekre a jópasikra de,,,

De közelről ha picit is nem stimmel annyira a dolog, ha egy pici is hibázik, akkor máris elkapják a fejüket és onnantól kezdve már nem érdeklem őket. A legkisebb pitáner szépséghibát is megtalálják az ember arcán a mai 17-20 közötti lányok. Kezd elegem lennei az egészből.


2012. febr. 23. 17:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mármint maximalisták?

Szerintem veled van a baj, nem azzal, hogy közelről megnéznek.

2012. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Látom szinte a tekintetükön, hogy egy világ omlott össze bennük, hogy ez a pasi elég kellemesen néz ki, de mégsem annyira szabályos az arca, meg mégsem anynira csillogós kontaklencsés kék szeme van, mint a filmsztárnak és akkor már fintorognak.
2012. febr. 23. 17:31
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
csak a hülye felszínes lányok ilyenek :)
2012. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az arcszerkezetem tökre vv5 Csabáéhoz hasonlít, de nem vagyok szőrös, szőke hajú vagyok, nincs farkaszemöldököm és kék szemem van, de nem annyira mint a kéktenger és ez már baj a mai lányoknál.
2012. febr. 23. 17:33
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az a srác, aki kétnaponta kirakja ide a fejét egy kérdésben?
2012. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy izé, szmbejön 10 csaj abból 7 már annyira nem fog érdeklődni tovább, kiesik a képből. Marad 3, aki nem annyira kirívó szépség. A legszebbek mintha el lenneének tévedve, azt hiszik, hogy létezik ilyen tökéletes vonású pasi. Lehet, hogy van, 1000 ből vagy 10 ezerből 1. A többi a photoshopos.
2012. febr. 23. 17:34
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a Zsolti. Napixaros Zaolti, ha arra gondolsz, a német fejű gyerek.
2012. febr. 23. 17:35
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt csak te beszéled be magadnak. Én is nézem a pasikat, de amikor a közvetlen közelemben van, nem bámulom a képét folyamatosan. De ez nem jelenti azt, hogy nem tetszik nekem.


A magam részéről én is maximalista lettem. (no nem külsőre) És tudod, miért? Mert egy tökéletes, bőrhiba nélküli angyalarcú köcsög alaposan átbaszarintotta a fejem. Szóval nem minden a külső, de minden másban nagyon körültekintő vagyok.


24/n

2012. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
bocs, de a kérdésedből és a kommentjeidből is az jön le, hogy te vagy az, akinek ennyire fontos a külső. ha meg lennél magaddal teljesen elégedve, nem zavarna, hogy mások szerinted mit gondolnak rólad....de az a vicc, hogy ezeket valójában te gondolod, nem is ők.
2012. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért foglalkozol azokkal, akiknek nem tetszel.Én meg ahhoz képest az arcom is csúnya,és kövér is vagyok.Mégis volt már lány, akinek kellettem, és (remélhetőleg)még lesz is.Egyébként a lányok nagyon nagy része felszines, vagy qrva vagy a kettő keveréke.a legritkább az, amikor azt nézik, hogy milyen ember is az, aki neki udvarol.

ja és melesleg:maximalisták és pitáner helyett pitiáner.de ez már nem igazán fontos, csak megjegyeztem.

2012. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!