Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok az aki kihasználja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az aki kihasználja a másikat?

Figyelt kérdés

Az élettársam szakított velem(azért írom így mert én szerettem volna helyrehozni a dolgainkat)de még együtt lakunk,mert az anyagi ügyeinket el kell rendeznünk,és megmondtam neki addig nem megyek el amíg ki nem fizeti a pézt amivel jön nekem.A lényeg,hogy 2 hónapja külön kasszán vagyunk,ő akarta így.(addig minden közös volt)Azt akarta hogy a számlák háromnegyedét fizessem,mivel van 2 gyerek(nem az ő gyerekei)én azt javasoltam neki hogy a felét fizetem mert a háztartásba ő semmit nem vesz.De tényleg SEMMIT!Így neki nincs gondja az égvilégon semmire,mert bármihez akar nyúlni minden van.Az első szál gyufátol az (már bocs)utolsó tekercs wc papírig.Semmit nem csinál,én takarítok,és mindent amit egy házan csinálni kell.Mégis ha vitázunk mindiog azzal jön,hogy ő milyen sz** helyzetben van,mert fizeti mindennek a felét.......De ha neki áll pl bundáskenyeret csinálni akkor ami ahhoz kell minden az én pénzemből van.A fogát is azzal a fogkrémmel mossa ha megy a nőjéhez amit én vettem....Meg sorolhatnám még...Még szegény állatokat is felosztotta....Én vegyek a macskának kaját ő meg a kutyának....de term.a kutya is úgy eszik hogy adok neki...

Szóval én vagyok aki szemét és kihasználom?

(39 éves nő)


2009. jún. 6. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Elkezdhettek fillérezni, akkor kiszámolhatod, hogy mennyi az amit rezsiben pluszban fizet (mondjuk 100 ezres rezsinél 25 eFt) Abból azért kijön a vacsora. Aztán el lehetne kezdeni számolni azt amit az elmúlt években a gyerekeidre fizetett. De mi értelme?

De szerintem, ha úgyis külön mentek, akkor már nem érdemes ezt az időt még ilyen fillérezéssel megkeseríteni.

2009. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha másik nője van, ott már rég nem az anyagiakkal van a probléma... Biztos nem te vagy az élősködő, de azzal tényleg nem találsz megoldást, ha dühöngsz... :(
2009. jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem dühöngök,csak kíváncsi vagyok a véleményekre.Végül is ő akarta mindd ami most körülötte van...Igazságtalannak tartom hogy még ő méltatlankodik...

A multkor is elvitte a kenőmájast a hűtőből egy szó nélkük én meg kerestem mikor a gyereknek csinálmi akartam a reggelit meg uzsit a suliba....Azért annyi lenne a minimim hogy szóljon elviszi.....Azt nem mondom hogy egyáltalán nincs benne a pénze a gyerekek nevelésében,de a családipótlék és a gyerektartás egy hónapban kb70-80eft....

2009. jún. 6. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:
hát elég rossz helyzet... szerintem nem vagy szemét inkább ő az, de mondjuk ha engem kérdezel az a baj hogy hagytátok eddig fajulni a dolgokat hogy már azon veszekedtek ki fizet többet és ki nem...
2009. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is régen rossz ha az anyagiakon veszekedtek.Ha nem bírod elviselni mindegy, hogy mennyit adtál Te bele ill. Ő mennyit. Költözzetek el. A gyerekeknek is sokkal jobb lesz. Most nekik így nem jó és inkább a helyedben Őket nézném és nem azt, hogy mennyivel tartozik. Ugyis 1000-en visszakapja majd ezt vki mástól.
2009. jún. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!