Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit is csináljak? Kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit is csináljak? Kicsit meg vagyok zavarodva!

Figyelt kérdés
Most van egy pasim és elég fura a történet amit próbálok minél jobban lerövidíteni. Egy pár napja jöttünk össze és a volt csajával alig ha találkoztak egy héten 1-2 alkalommal, és mikor úgy döntött hogy szakítani akar vele és velem akar összejönni akkor csak annyi volt hogy facebookon szétszedte a kapcsolatot de a csaj nem tudott róla mert csak hétvégén engedik géphez és azóta összejöttünk, csak hogy a lány erről tájékozódott hogy most ők elvileg szakítottak és mi összejöttünk. Ez eddig még oké csak az a baj hogy a csaj az egyik legjobb barátnőm. És holnap mikor már találkozni is fogunk nem tudom hogy hogyan magyarázzam ki magamat ebből. A barátságát meg nem szeretném elveszíteni mert ő is fontos nekem. Viszont saját magam érdekéből és még sokak mások miatt jöttem össze a fiúval akit mostmár nagyon szeretek. Csak most jelenleg nem tudom hogy mit csináljak úgyhogy aki tud az kérem segítsen!! (hülye komentektől kíméljetek) (amúgy a fiú az osztálytáram és már elég rég óta ismerem ahoz hogy összejöjjek vele és szeressem úgy mint még más pasit soha életembe)
2012. febr. 21. 19:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

9.kommentelő : ahogy leírtam a szövegbe én már nagyon rég óta ismerem a fiút ahoz hogy tudjam hogy hogy feg velem bánni

10. válaszoló : engem most perpillanat nem érdekel a te kapcsolatod és hogy ti megtudjátok beszélni a dolgokat ... azok ti vagytok...

2012. febr. 21. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!