Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit is csináljak? Kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit is csináljak? Kicsit meg vagyok zavarodva!

Figyelt kérdés
Most van egy pasim és elég fura a történet amit próbálok minél jobban lerövidíteni. Egy pár napja jöttünk össze és a volt csajával alig ha találkoztak egy héten 1-2 alkalommal, és mikor úgy döntött hogy szakítani akar vele és velem akar összejönni akkor csak annyi volt hogy facebookon szétszedte a kapcsolatot de a csaj nem tudott róla mert csak hétvégén engedik géphez és azóta összejöttünk, csak hogy a lány erről tájékozódott hogy most ők elvileg szakítottak és mi összejöttünk. Ez eddig még oké csak az a baj hogy a csaj az egyik legjobb barátnőm. És holnap mikor már találkozni is fogunk nem tudom hogy hogyan magyarázzam ki magamat ebből. A barátságát meg nem szeretném elveszíteni mert ő is fontos nekem. Viszont saját magam érdekéből és még sokak mások miatt jöttem össze a fiúval akit mostmár nagyon szeretek. Csak most jelenleg nem tudom hogy mit csináljak úgyhogy aki tud az kérem segítsen!! (hülye komentektől kíméljetek) (amúgy a fiú az osztálytáram és már elég rég óta ismerem ahoz hogy összejöjjek vele és szeressem úgy mint még más pasit soha életembe)
2012. febr. 21. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy idétlen szuka vagy.
2012. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Solarian ***** válasza:
100%

Ez elképesztő. Sok hülye p.csa összeszedi a barátnője pasiját, aztán itt veri a nyálát, hogy nem akarja tönkretenni a barátságot. TANULJ MEG GONDOLKODNI. Itt sír a szád, de közben ugyanaz az önző k.rva vagy mint bárki más.

VÁLLALD A TETTEID KÖVETKEZMÉNYEIT.

2012. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek az 1. válaszadóval. Jóccakát...
2012. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt elismerem hogy nem volt tőlem szép húzás ... de én szeretem a pasit ... az a lány meg nem szerette ... neki csak arra kellett hogy ne legyen szingli ... nem támogatom a barátnőm logikáját viszont tényleg nem volt szép tőlem de a barátságát nem szeretném elveszíteni ... úgyhogy leginkább arra kérnék válaszokat
2012. febr. 21. 19:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a legjobb barátnőd lenne, akkor nem tetted volna ezt vele!!! Kibírhattátok volna, míg élőben szakít vele...
2012. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szerette, akkor le fogja szarni...
2012. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
HA annyira szeretnéd, akkor nem azt mondanád hogy a "pasim", hanem hogy a párom, kedvesem stb. ... 16/L
2012. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak hogy ha 1 héten 2x vagy 1x találkoznak elég nehéz neki ezt elmondani ... ezért szedte ink szét a kapcsit facebookon minthogy élőbe megmondja neki ...
2012. febr. 21. 19:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem piszkálásból, de neked tényleg egy ilyen fiú kell? Még annyi gerinc sincs benne, hogy élőben szakítson...akkor legalább felhívta volna szerencsétlen barátnődet...Akkor szerinted veled hogy fog bánni?
2012. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is heti 2x találkozunk barátommal, és mindent meg tudunk beszélni így is.
2012. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!