Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit össze vagyok zavarodva...

Kicsit össze vagyok zavarodva most mi is a tenni valóm ezen a 16. -ik héten?

Figyelt kérdés

15 hetes vagyok és az orvosom a 16 hétre behívott ultra hangra. De előtte még vérvételre kell mennem. AFP-re azt hiszem. Annak az eredményére sokat kell várni vagy kiküldik.

Kelleni fog az orvosmnak az ultrahanghoz. Mi van ha a kapott idő pontig nem lesz meg az eredmény. Mert azt ugye a védő nőnek küldik ki. Igaz? Bocsi ha érthetetlen de teljesen össze zavarodtam.


2011. febr. 11. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindent úgy írtál le, ahogy van. Szerintem az orvosodnak az UH-hoz semmi szüksége az AFP eredményre.
2011. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Leírom, hogy nálunk ez hogy volt:

16. héten kellett levenni a vért. Az eredmény egy része- így az AFP is- már másnapra megvolt. Ezzel az eredménnyel kellett menni UH-ra, mert annak tükrében vizsgálnak UH-on, hogy milyenek az értékeid.

A vérvétel Hepatitis szűrés része érkezett meg a védőnőhöz, nekem kb. 2-3 héttel később.

2011. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is a 16.héten voltam UH-n, nekem megjött addigra az eredmény, de semmi köze nincs a 16 hetes UH-hoz! Tehát menj nyugodtan, ha meglesz az eredmény, ha nem. Majd a 18.hetes genetikai UH lesz a fontosabb!

Én privátba járok dokihoz és ott van labor, ott vették le az AFP-t és oda is küldték az eredményt.

De ha SZTK-ba mész laborba, akkor a terhesgondozóba küldik. Legalábbis nálunk így működik. A védőnőhöz csak a toxoplazma és hepatitis eredményét küldik.

2011. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13:37-es válaszoló vagyok. Azt elfelejtettem, hogy az UH nálunk csak a 18. héten volt, nem a 16. héten.
2011. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem az SZTK-ba magamnak kellett bemennem a hepatitis eredményért, de ezt mondták is... AFP eredményét a védőnőhöz küldték. (De mind ennek már két éve... :o)
2011. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak 13 heteske vagyok, de nekem a wasserman szűrés és hepatitis eredményeit a háziorvosnak küldték ki. A vércsoport és a teljes vérkép eredményeiért be kellett mennem a kórházba.
2011. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a 16.héten van az AFP vérvétel, nálunk az 1 -1.5 hét volt mire megjött az eredmény. ez az AFP a 18.heti genetikai UH-hoz kell!!!


2x szültem

2011. febr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a 16.héten volt az AFP-s vérvétel amire azt mondták 10 nap és kész az eredmény.A héten voltam a 18.hetes uh-on eredmény sehol de a doki nem is problémázott rajta azt mondta hívjam az eredmény miatt a jövő héten.
2011. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!