Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről ismerszik meg egy intelligens férfi?

Figyelt kérdés
miből tudom biztosan leszűrni,h az adott férfi,akivel beszélek,egy intelligens ember,ha csak sima 7köznapi témákról beszélünk, van amiből ezt meg lehet állapítani?

2012. febr. 21. 04:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Talán a szókincséről, de arról sem igazán. Én például viszonylag intelligensnek tartom magam, fogjuk rá, hogy a szókincsem bő, mégis, élő beszélgetéskor ez ritkán látszik. Talán kérdezz rá, mi a hobbija, aztán kérd meg, hogy beszéljen róla. Egy szeretett témáról mindenki tud értelmesen beszélni, így szerintem kiderülhet, hogy az adott személy komolyabb beszélgetés során csak annyit nyögne, hogy ö-a-á, vagy részt tud venni a társalgásban. De ez csak tipp, ilyesmit nem hinném, hogy egy beszélgetésből meg lehetne állapítani.
2012. febr. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bánomisén ***** válasza:
Azt akarod megtudni róla, hogy tanult ember, vagy azt, hogy intelligens-e? Ugyanis a kettő nem ugyanaz.
2012. febr. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki nincs tisztában azzal, hogy hogyan tudná leszűrni azt, hogy egy másik ember nagyságrendileg kb. mennyire intelligens, annak valszeg' nincs sok esze. Szerintem fölösleges ilyen kérdésekkel foglalkoznod.
2012. febr. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát semmiképpen nem a diplomák számából! Egy intelligens ember gyorsan és frappánsan reagál bármilyen kérdésben, egyszerűen érződik, hogy vág az esze. Hétköznapi beszélgetésben nagyjából így lehet leszűrni.
2012. febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy ki mennyire intelligens abból is látszik, amikor hétköznapi témákról beszéltek. Maga ahogy kifejezi magát az már mutatja, hogy igenis van ott IQ, nem kell ahhoz magasröptű beszélgetésbe kezdeni.
2012. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem van róla papírom, hogy extrém magas az IQ-m. Majd megmutatom.
2012. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!