Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most el higgyem vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lenne egy kérdésem. Lehet ez nektek elég gyerekes de nekem igen is rosszul esik. Van egy férjem és van egy gyönyörű kisbabánk. A kapcsolatunk elejen minden rendben volt de aztán kiderült hogy azért ő nézeget meztelen női képeket illetve myvipes lányok képeit. Nagyon megbántott nem vagyok egy csúnya nő de ez az egész rontott az önbizalmamon.Persz ezután azt néztem hogy nyilvánosan is megcsinálja e és persze ment a gyanusítgatás akár tett valamit akár nem. Persze szülés után míg nem jöttem haza megint megtette. Számon kértem rajta erre ő tagadott mindent a bizonyítékok ellenére. Most ott tartok hogy mindíg utna nézek és mindig találok dolgokat amiket ő persze letagad. Azt mondja az volt az utolsó eset amikor én a kórházban voltam de azt is csak bosszúból tette.Elhiggyem hogy tényleg így van vagy a pasik nem tudnak létezni anélkül hogy bár kapcsolatban él mindent megadok neki minden téren de szüksége van erre is. Nem tudom mit is tegyek már néha úgy érzem hogy semmit nem érzek iránta csak haragot és hogy már nem szeretem. Köszi a választ
2012. febr. 20. 23:51
 1/9 Sanyi1234567 ***** válasza:
66%
olyan pasit nem találsz aki nem ránt rá egy kapcsolatban gondolj bele hogy naponta mennyi ingert ér egy férfi és tudományosan bizonyított hogy mi genetikailag úgy vagyunk beállítva hogy minél több nőbe elvessük a magjainkat nőknek meg az hogy felneveljék az utódokat sztem ebben semmi nincs amég nem csal meg meg ilyenek.
2012. febr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne csináld már, ebben nincs semmi.

Pláne ez, hogy titkolóznia kelljen - szerintem ne hárpiáskodj.

2012. febr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shai-Hulud ***** válasza:

A pasik igen nagy része még rendszeres nemi kapcsolat mellett is végez önkielégítést. Egyszerűen ez MÁS fajta kielégülés - egyszerű, gyors, problémamentes...

Már persze akkor, ha nem bukunk le vele...


Ne csinálj belőle nagyobb ügyet, mint amekkora.

2012. febr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nézd, most mondhatnék ezt azt rólunk, férfiakról, de nem szeretnék. A baba miatt Te is és a párod is biztos kicsit feszültek vagytok. Foglalkozzatok a picivel és ne ilyen dolgokkal. Ő sem kacsintgasson ilyenkor más nők után, Te pedig ne féltékenykedj annyit. Majd visszatértek a problémára később, ha még aktuális lesz.


25F

2012. febr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahh, teljes mértékben megértelek. Az én párom is nézegetett 18-as karikás oldalakat, míg én éjszakás műszakban güriztem. Igaz, én nem kértem számon, csak megbeszélgettük a barátnőmmel, de nagyon lelohasztott, haragudtam rá, hogy miért van erre szüksége, hisz én megadok neki mindent. Nehezen, de túltettem magam rajta, már úgy vagyok vele, hogy amíg tettekben nem nyilvánul meg ez a hóbort, vagyis nem flörtöl senkivel és nem csal meg, addig csakis én lehetek a nyerő.. :)) Próbáld elfelejteni, ne kutakodj utána, ne emiatt menjen tönkre a házasságotok/családotok! Ha meg reménytelen a helyzet, mondd el neki őszintén, hogy nagyon zavar, beszéljétek meg, de ne támadd le! Sok sikert, szeressétek egymást!
2012. febr. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 jin22 válasza:
mi pasik ilyenek vagyunk!komoly kapcsolatban vagyok.megkapok mindent néha többet is.egyszerüen jól esik néha rárántani..ilyen egyszerü.volt olyan hogy lebuktam elötte...meg dumáltuk és a mai napig ez megy.sokszor besegitett..hát a végén mind a ketten jól jártunk.ne reagáld tűl.tudod te is amit nem lehet annál inkább kell!!probálj vele nézni ilyet,vagy lepd meg hasonloan.hidd el nem marad el a siker!!;-)
2012. febr. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válszt
2012. febr. 21. 01:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmi szörnyű nincs ebben, én van, hogy a barátommal együtt nézem, illetve amikor night shiftben van, rendszeresen hüldök neki jófajta aktképeket (nem 1-2-t, hanem tizessével:)...bár ez inkább kicseszés neki az irodában:D

A lényeg hogy ez tényleg csak hárpiáskodás, addig semmi baj nincs amíg a ti szexuális életetek nem látja ennek kárát. Feldühíted magad a semmin, paranoiássá válsz, kémkedsz utána ezzel elmarod magadtól. Jó úton vagy a házisárkány felé.

Ne tedd!

2012. febr. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsit későn, de én is reagálnék. Én is boldog kapcsolatban élek a párommal, szex terén is minden rendben de nő létemre nekem is van, hogy olyankor kívánom nagyon amikor nincs ott a párom és van, hogy nézek olyan oldalakat is. Van, hogy este el is szoktam mondani neki, hogy aznap "rosszalkodtam".:) Párod ráadásul mivel férfiból van, sűrűbben igényli a szexet. Gondolom szülés környékén nem Ő volt neked a legfontosabb érthető módon, de attól még az ő szervezete ugyanúgy igényli a dolgot. Szerintem ne szégyenítsd meg. Persze ha napi rendszerességgel csinálja és az együttlétetek rovására megy az már beteges, de ha néha fordul elő akkor ne foglalkozz vele szerintem:) Vagy egyik este mondjad neki, hogy lehet kicsit hosszadalmasabb lesz a dolog, mert te már túl vagy aznap egyen..:)
2012. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!