Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tudni a vízöntő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tudni a vízöntő pasikról, és milyen egy vízöntő-vízöntő párosítás?

Figyelt kérdés

Nem egy tipikus idevágó kérdés...de kérek mindenkit aki volt, vagy van ilyen helyzetben segítsen nekem egy kis információhoz jutni:) nem volt még vízöntő pasival ismeretségem, pláne kapcsolatilag, és nagyon érdekelne milyen férfiak ők, h kell ,lehet velük bánni, és mennyire jön össze ez a vízöntő-vízöntő párosítás:)

van e esetleg vmi trükk hozzájuk vagy praktika amivel biztos h jobban közel lehet kerülni hozzájuk?


2009. jún. 5. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a problémám és teljesen ki vagyok akadva.

Majd egy hónapja megismertem egy vízöntő pasit. Az első 4 randi tökéletes volt. Úgy éreztem, hogy bármit meg tudnánk beszélni, és, hogy ő tényleg figyel rám, és más, mint a többi pasi.

Aztán elkezdődött, hogy találkoztunk és utána 3 napig fel sem hívott, meg semmi. Aztán nem bírtam és írtam neki, hogy mizu. Ő tök természetsen írt és akkor megint találkoztunk.A randi megint nagyon jó volt. Tele érzelemmel és szenvedéllyel csókolt, állandóan simizett, búcsúkor visszalépett még egy csókra. Állandóan kért, hogy vigyázzak magamra. A legutóbbi randin megköszöntöttem a szülinapján, Ez volt pénteken...ma hétfő van és azóts nem beszéltünk. Vagyis én hívtam és beszélgettünk, 2szer is megköszönte, hogy hívtam. Kérdeztem, h mikor láthatom és azt mondta nem ígér, mert fél, h nem tudja betartani és különben sem szeret tervezni...

Egyébként beszéltem vele erről, mondtam, h keveset látom...és mondta, h változtatunk rajta csak rengeteg a dolga és ne gondoljak semmi rosszra.De már nem tudok mit gondolni...kétségbe vagyok esve... :(:(:(:(

2010. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Ideális társai egymásnak, minden tekintetben. Az egyik barátom él ilyen kapcsolatban. Mindeketten megadják másiknak a szabadságot amire szuksége van.


Mivel én is vizöntő vagyok ime pár tipp:

Szeress beszélgetni és légy is jó beszélgetőpartner, ne akaszkodj rá, ha akar keresni fog. Légy kezdeményező és belevaló, bármire kapható (nem a szexre gondoltam). Hívd meg koncertre, valami különleges helyre, nyügözd le. De ami nagyon fontos, LÉGY MINDÍG EGY KICSIT TÁVOLSÁGTARTÓ!

2010. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát, erre ráhibáztam. Most azzal nyertem meg egy vízöntőt (nem is tudtam, hogy az), hogy elengedtem. Elfogadtam, hogy nem fér bele az életébe egy kapcsolat, ezért ismerkedni se akar. Ennek ellenére mégis keresett telefonon, néha összefutottunk. Nagyon ritkán kerestem én, akkor szívesen beszélt velem. Most ott tartunk, hogy randizni hívott. Nekem tetszik, hogy ilyen, nem akarom megváltoztatni. Én se szeretek fulladozni egy kapcsolatban.
2015. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!