Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tudni a vízöntő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tudni a vízöntő pasikról, és milyen egy vízöntő-vízöntő párosítás?

Figyelt kérdés

Nem egy tipikus idevágó kérdés...de kérek mindenkit aki volt, vagy van ilyen helyzetben segítsen nekem egy kis információhoz jutni:) nem volt még vízöntő pasival ismeretségem, pláne kapcsolatilag, és nagyon érdekelne milyen férfiak ők, h kell ,lehet velük bánni, és mennyire jön össze ez a vízöntő-vízöntő párosítás:)

van e esetleg vmi trükk hozzájuk vagy praktika amivel biztos h jobban közel lehet kerülni hozzájuk?


2009. jún. 5. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én vízöntő pasi vagyok, szal remélem segíteni tudok.

A vízöntő pasik kiismerhetetlenek, gyakran flörtölgetnek, viszont eléggé visszahúzódóak és csendesek eleinte. Ha megnyered a szívét, akkor teljesen odaadó mint barát, mint pedig pár. Általában szeretik a lányokat kényesztetni, nyalogatni, puszilgatni, és bármit megtesznek hogy neked jó legyen...Általában szeretjük a műveltséghez kapcsolódó dolgokat, művelődést, gondolkodást...De vigyázz, mert amikor már azt hiheted hogy elkaptad és révbe értél, kicsúszik a kezed közül, ez betudható a nagyon nagy bizonytalanságnak, félelem a kudarctól...De általában megértik egymást a vízöntők, általában hasonló a humor a viselkedés, így könnyen kijönnek egymással. Én is van úgy hogy 1 vízöntő haverommal majd megszakadok a röhögéstől, vagy csak mi értjük meg egymást, a többiek meg irigykednek...

Jah igen, majd el felejtem, elsőre gonosznak és unalmasnak tűnhetünk, viszont általánosságban jószívűek vagyunk, csak 1 palástot mutatunk a külvilágnak...


ezen az oldalon többet is tudsz olvasni: [link]

2009. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én párom vízöntő, sőt édesapám is, mégis ég és föld köztük a különbség. Az előttem szóló igazat írt/mondott, nagyon sok felsorolt tulajdonság jellemző rájuk. Én szűz vagyok, mégis nagyon sokat nevettünk együtt (múlt idő, mert most épp szünet van köztünk:S), rengetek közös program -nem csak kulturális, főzés, séták, még focimeccsre is kimentem a kedvéért-; és ha együtt voltunk nagyon odaadó volt. Nem tudom, az én párom munka terén maximalista, valóságos munkamániás -szünetet is többek között emiatt kért, szeretne beletanulni az új munkakörébe és nem szeretné ha elhanyagolva érezném magam, anyagilag szeretne rendbe jönni, stb. Jah igen! Ha gondban vannak -most a munka részére gondolok + a barátnő hisztijeire, mert hogy állítólag nem fontos- képesek magukba fordulni, arra kérni a párjukat hogy ne keressék őket, mert nem szeretnék ha lelombozva látnák őket és ha pár hétig is, de csak a munkának éljenek.

2009. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hú basszus! ez tök igaz lehet akkor. én meg azért is kérdeztem mert 3 hete ismertem meg egy vizöntő pasit. nagyon jól indult, ő volt a kezdeményező mindenben már talizni akart, és basszus pár napja beszólt nekem egy olyat h "majd ő keres, mert kicsit ijesztő vok, de nyugalom van" és baromira nem vágom mi baj volt mert nem érzem azt h rá telepedtem volna vagy bármi ilyen. állítása szerint tetszem neki és komolyan érdeklem. nagyon komoly, őszinte pasinak tünt nem szélhámos ez biztos. viszont nemtom valóban el lehet e hinni h keres, vagy csak tipikusan leépített:(( ??
2009. jún. 5. 16:32
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Én is azt hittem/hiszem, hogy a párom a "majd kereslek, ha hiányzol" meg a "nem szeretném, ha lelombozva látnál" dumával le akarna építeni 5 hónap után. Tényleg nagyon sok a gondja, mondom, én is csak tetéztem, ráadásul egy nagyon komoly beszólásom után kért szünetet, ami utólag belátva tényleg k*rva szemétség volt részemről. (Hozzáteszem, már az összeköltözést terveztük, bemutatott a szüleinek, barátainak, stb... és bizony mindenki nagyon várta már, hogy megismerjen...., a kapcsolatunkban nem is volt gond.)

Na meg, tényleg munkamániás és ismerem annyira, hogy nem hazudná azt, hogy az új főnöke őt és minden új kollégáját arra kérte h 2-3 hétig folyamatosan legyenek bent az irodában, hogy tanuljanak a tapasztaltabb kollégáktól. (Ingatlanozásba kezdett bele, nagyon keményen tanult, hogy megfeleljen a vizsgán, ami sikerült neki és nagyon büszke voltam/vagyok rá, és tudom, hogy nem könnyű, hisz én is próbálkoztam vele, de idő és pénz hiányában nem jött össze...)

2009. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még egy kérdés: Nem Te írtad ki véletlenül ezt a kérdést? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2009. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem én írtam! d ehasonló valóban :D komoly..mik vannak...
2009. jún. 5. 18:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Mellesleg hány évesek vagytok?
2009. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én 25 ő 36
2009. jún. 5. 18:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Értem. Hááááát....Nehéz kiigazodni az "idősebb" pasikon...:) Bár én a saját páromon sem igazodok ki most, pedig ő "még csak" 24 éves....
2009. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Párom vízöntő és én imádom. Igazi különleges jellem a vízöntő, nehéz kiismerni, én 3 alatt még nem tudtam. Nagyon odaadó és hűséges, de ha irányítani akarják, na azt nem hagyja, ha akar vmit megteszi, ha nem akarja nem.

Úgy hallottam párkapcsolatban nem jó az azonos jegy, max abban az esetben működhet ha az egyik fél januári a másik februári, ilyenkor még van esély egy jó kapcsolatra.

2009. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!