Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok képes 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok képes 17 évesen egy rendes fiút találni magamnak?

Figyelt kérdés

Az a baj velem hogy mindenkibe találok valami kivetnivalót, és olyanokba leszek szerelmes akik reménytelenek mert pl ilyen 30 éves...

Ezt kinövöm majd vagy örökké egyedül leszek? :S


2009. jún. 4. 22:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Figyu gondolod P.M.-ben írd meg az msn címed, nem akarok csajozni, meg semmi, van barátnőm, de dumálhatunk, én elmondom a véleményem rólad, te rólam, hátha eddig csak rossz társaságban kerestél embereket magadnak:)

18/F

2009. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hasonlóan voltam én is egy jó ideig, csak is 20-30 közötti pasik jöttek be, csak rájuk tudtam mondani h igen ezek már férfiasak, felnőttek "agyilag" hogy fogalmazzak így, de miután megismertem jópár ilyen embert jobban is rájöttem, hogy abszolut nem nekem valók, már másra vágynak, egy kapcsolatba más elvárásaik vannak stb. Éreztem egy szakadékot köztem és köztük és azóta max 22-23 évessel tudnák elképzelni egy kapcsolatot, és örülök hogy találtam egy korombelit aki meglepően felnőtt gondolkozással rendelkezik, igy eszembe se jut szerelmes lenni egy 25-30 éves férfiba.

Szerintem te se vagy szerelmes beléjük, s nem ismered őket eléggé, csak tetszik igy a keret, szerintem meg kéne valakit ismerj komolyabban s meglátod hamar kiábrándulsz abból a korosztályból, gondolok itt a 24-25-től felfele.

Remélem minél előbb kinövöd ezt! :)


17/l

2009. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!