Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok képes 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok képes 17 évesen egy rendes fiút találni magamnak?

Figyelt kérdés

Az a baj velem hogy mindenkibe találok valami kivetnivalót, és olyanokba leszek szerelmes akik reménytelenek mert pl ilyen 30 éves...

Ezt kinövöm majd vagy örökké egyedül leszek? :S


2009. jún. 4. 22:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Szia, még nem volt barátnőm, de szerintem el kéne tudnod fogadni mások kisebb hibáit, neked is lehetnek ilyenek. Szedd össze a sajátjaidat, és a másét, nézd meg, hogy merre dől a mérleg, és így dönts. Van, amit meg is lehet szokni.

16/f

2009. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Menj apácának, mert örökké egyedül maradsz. Ez van sajna. :(
2009. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy nem tudok beleszeretni korombeli fiúkba... :S
2009. jún. 4. 22:33
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom hogy a 30 éves az mitől lenne tökéletes. Reménykedjünk hogy kinövöd ezt a marhaságot, mert ha nem, akkor igen rossz lesz neked, pláne annak, akivel összehoz a sors.


Vagy kamu a kérdés.

2009. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nemtudom én sem... De valamiért a 20-35 közöttiek jönnek be...

És nem kamu -.-'

2009. jún. 4. 22:35
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Előző vagyok. Hát figyelj, főleg fiatal korában minden embernek vannak "defektjei" :) Nem sértésből mondom, remélem kinövöd, szerintem csak ne szaladj az idősebbek után, mert nagyon orra fogsz bukni, bár akkor legalább jól megtanulod egy életre, de ha lehet inkább csak okosan. Ha nem megy, akkor nem kel erőltetni, majd egyszer csak azt veszed észre, hogy van egy fiatalabb srác, aki elkezd érdekelni. Nem kell görcsölni, remélhetőleg kinövöd ezt a dolgot, és akkor jön majd az magától:)
2009. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szóval: minden embernek van valami "defektje". Csak már késő van :)
2009. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi:) Hát remélem.. Mert már nekem elegem van magamból... :D :S

mondjuk meséltek páran hogy volt aki 25 évesen talált először pasit de nem tudom. Félek hogy nem tudok szerelmes lenni.:(

2009. jún. 4. 22:45
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Bemutathatom pár barátomat, 22éves rendes srácok, és épp barátnőhiánytól szenvednek.

Ha érdekel adok mailt.

2009. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
hol lax?:P
2009. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!