Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tudok magamnak egy normális férfit találni?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz egyedül, de egyszerűen nem vagyok képes párt találni magamnak. Ha valaki megtetszik, egy-két találkozás után mindig kiderül, hogy valami nincs rendbe vele (itt gondolok ilyenekre: van barátnője/felesége, 25-30 évesen úgy gondolkodik, mint egy 12 éves, 1 randi után naponta 20X hívogat).

Vagy ha tényleg minden rendben van az illetővel, akkor általában én szúrom el, azzal, hogy izgulok és ilyenkor kiöntök mindent, megbotlok, alig tudok megszólalni, ha meg is szólalok, érzem, h remeg a hangom...


2010. szept. 23. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul csinálsz valamit.
2010. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az ilyen ügyetlenkedések tök aranyosak. Lehet valaki épp ezért fog megszeretni
2010. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ért de egy kicsit magad ellen beszélsz(irsz).

Irtad hogy gyerekesek a pasik meg hogy van nöjük utánn azt hogy van h minden rendben van az illetövel...

Nah most akkor arra lennék kiváncsi ha van olyan hogy minden rendben van az illetövel akkro mért nem lessz belöle kapcsolat?

amugy hány éves vagy?

2010. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ha minden rendben van az illetővel, akkor én rontom el a még el sem kezdődő kapcsolatot a bénázásaimmal...:'(
2010. szept. 23. 21:59
 5/17 anonim ***** válasza:

hany eves vagy es merre laksz :) ?

(eddig aki igazan kedveltem anak nem jottem be :( )

en 22f vagyok

2010. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
en is altalaban benazassal es hulye kerdesekkel rontom el :)
2010. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

szerintem édes, ha valaki ilyen csetlő-botló az első randin. Legalább lehet sokat nevetni, és egy randin ez nagyon fontos! Nevess te is, és jobban fogod magad érezni! :)


25/f

2010. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

20/L

Mikor becsússzanak ilyen kis "bakik", legszívesebben a föld alá süllyednék, és sírva elrohannék...

2010. szept. 23. 22:08
 9/17 anonim ***** válasza:

komolyan mondtam, hogy vedd viccesre a dolgot, ne úgy éld meg ezeket a "bakikat", hogy "jujj, de ciki", hanem nevess rajta! Ha te is nevetsz, akkor a srác is fog, és egy nagyon jó randi fog kerekedni belőle! :)


25/f

2010. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

nahát, mi pasik is ezt csináljuk néha, és mégis összejön...


szerintem szerelemben nincs olyan, hogy szabály, vagyhogy "jóság". Valamikor az egyik fél a csillagokat is lehozhatja az égről, máskor meg csak annyi elég, hogy tudja a nevét.


Ne feledd: nekünk pasiknak mindig nehezebb! Sokkal nehezebb! Volt erről nemrég egy topic... szóval én nem tudlak sajnálni! Gondolj arra, hogy nekünk SOKKAL nehezebb! Üdv

2010. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!