Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tudok magamnak egy normális férfit találni?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz egyedül, de egyszerűen nem vagyok képes párt találni magamnak. Ha valaki megtetszik, egy-két találkozás után mindig kiderül, hogy valami nincs rendbe vele (itt gondolok ilyenekre: van barátnője/felesége, 25-30 évesen úgy gondolkodik, mint egy 12 éves, 1 randi után naponta 20X hívogat).

Vagy ha tényleg minden rendben van az illetővel, akkor általában én szúrom el, azzal, hogy izgulok és ilyenkor kiöntök mindent, megbotlok, alig tudok megszólalni, ha meg is szólalok, érzem, h remeg a hangom...


2010. szept. 23. 21:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
egyébként é normális vagyok, tegyél fel képet, esetleg telefonszámot stb
2010. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi a probléma ezekböl a bénázásokbol nagy poénokat lehet csinálni:) Kicsit legyél lazább nem kellene tulizguld magad.
2010. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem amikor becsusznak ezek a bakik mindig ugy csinálom mintha direkt akartam volna.
2010. szept. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi férfiaki egymilliószor toleránsabbak vagyunk az ügyetlenkedésekkel szemben, mint ti, ebbe gondolj bele! Simán lehetne társad, csak túlreagálsz mindent. Ne foglalkozzál ilyen marhaságokkal! Arra gondolj, hogy nekünk még jobban is esik egy ilyen nővel randizni, aki ügyetlen néha és hibázik, mert ebből is látjuk, hogy ember! Nem pedig egy jéghideg valaki, akinek semmi sem elég jó.
2010. szept. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megpróbálok lazább lenni...
2010. szept. 24. 14:50
 16/17 anonim ***** válasza:

Ehh ilyen csajjal még nem találkoztam, de most kinéztem egyet az egyetemen és ő is hasonlónak igérkezik. :D


Kb kinézett magának meg észrevette h ő is bejön nekem, na innentől kezdve bármikor amikor a közelemben van olyan zavarba jön hogy kb azt sem tudja mit csinál, úgyhogy próbál kerülni (18-19éves):D Legutóbb dumáltam a többi csajjal, na azóta uez a szitu csak direkt rám sem néz :D Szóval baromi helyes meg aranyos, legközelebb el is hivom vhova feltéve ha nem rohan el, lol...


Amire ki akartam lyukadni ezzel az az, hogy vedd lazábbra a dolgokat, vagy legalábbis probálj kevésbé parázni, ha meg rádjön akkor csinálj poént belőle. Nem minden srácnak jönnek be a nagyon visszahuzodó csajok.


21f

2010. szept. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Dehát benne van a kérdésben, hogy találsz normális pasit, csak elszúrod. Magyarul ne szúrd el. Beszélgess minél többet először olyan fiúkkal, akik nem tetszenek (osztálytárs, munkatárs), és akkor könnyebb lesz azzal is beszélned, aki tetszik.
2010. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!