Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak sos:'/?

Figyelt kérdés
Van egy srác megpróbálom az egészet elmesélni. Hát az úgy volt hogy úgymond jártunk mert tökre szerettük egymást meg minden úgy jöttünk össze hogy üvegezés közben voltak feladatok de előtte mi már tudtuk hogy tetszünk egymásnak és ő azt mondta hogy csak velem kér feladatot:)):'/ aztán megbeszéltük hogy járunk de ő megkérdezte tőlem hogy ki az a Dorina... én meg ugye elmondtam és neki meg tetszett az a lány vagy is azt mondta hogy szép képei vannak én meg féltékeny lettem. Neki ez meg rosszul esett mert úgy érezte nem bízok benne nem tudom mit kéne csinálnom így utólag mindennek már 1 hete és úgy nézki most más tetszik neki szóval tudok még valamit esetleg tenni?:// mennyek oda csókoljam meg és mondjam hogy szeretem legrosszabb esetbe erre mit reagálna am már próbáltam hívni még az összeveszésünk napján de nem vette fel és írtam is neki de az a helyzet hogy rájöttem piszkosul szeretem és rohadtul hiányzik az életem adnám érte ha újra velem lehetne:'/ létszi segítsetek tanácsokat kérek://
2012. febr. 19. 02:43
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
úr isten
2012. febr. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért mert tetszik neki valakinek a facebookos képe, azért nem feltétlen van belezúgva.

Ha viszont bele van zúgva, akkor beszél meg a sráccal egy talit, és csinálj olyat, amit nen felejt el :D pl ha elég ideje jártatok szerinted akkor dugasd meg vele magad ;) vagy cumizd le

Ha még nem ilyen komoly a kapcsolatotok, akkor csak küld meg soksok csókkal.

Sok sikert :D

2012. febr. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem a megoldás az ha ugy le pippantod,hogy a fülei ketté álljanak.
2012. febr. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Tini szerelem màr csak ilyen...mond meg neki h szereted és csokold meg.10000% h nem égsz be egy mert tetszel neki kettő meg mert szüzek vagytok és smàrolni huuuuuu :))

Ne katogj légy öszinte :)

2012. febr. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nem tudok csókolózni szóval félek hogy beégnék előtte:s
2012. febr. 19. 23:33
 6/8 A kérdező kommentje:
és mi van ha rosszul reagál?:// jah és az a helyzet hogy csak 2 napig jártunk.:s
2012. febr. 19. 23:34
 7/8 anonim ***** válasza:
smárolj a pedomaciddal
2012. febr. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?? 11??
2012. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!