Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lett vele? A többi lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett vele? A többi lent (Hosszu)

Figyelt kérdés
a baratommal 6honapja vagyunk együtt,de már elötte is ismertük egymást.Mielött elkezdtünk járni 2 honapot kavartunk,tehat 8 honapja csak vele vagyok.Mindig nagyon kedves volt velem,törődött velem,szinte sosem veszekedtünk,de az utobbi 2hét borzasztó,egyszerüen mindenben talál hibát.Olyan dolgokért vitázik velem,amiert egy normális ember nem(pl ki irtam facera,hogy unatkozom,és ki akadt olyan dolgokat mondott,hogy,mért nem mondom meg neki hogy unalmas nekem).Meg pl tegnap is voltunk bulizni,bejött 2alak és azt mondta hogy bamultam őket,pedig abszolult nem igaz,nem is érdekeltek.Haza mentünk és ott orditott rám,én meg pofoztam ö meg paff vissza nekem.És ő azt mondja hogy ,epp,h csak hozzám ért..De a legrosszabb az,hogy mindig engem hibaztatt.Hogy én keresem az okokat,hogy veszekedjünk pedig nem igaz..Nagyon félek néha tölle,meg beszelni nem lehet,mert sokszor neki ültünk,de mindig nagyon össze veszünk..Szeretem nem szeretném elvesziteni,annyira nem értem,hogy mi van vele az utóbbi időbben..Olyan jo volt a kapcsolatunk,most pedig tanácstalan vagyok.
2012. febr. 18. 14:44
1 2
 11/12 étoile et lune ***** válasza:
Elhiszem, hogy még szereted nagyon, főleg, hogy csak hat hónaposak vagytok. De akkor is, most legyél okos és erős, vedd elő a büszkeséged, veled ne bánjon így senki. Aztán persze adhatsz neki még egy esélyt egy beijesztő szakítás után. Lehet, hogy utána minden megváltozik, de lehet, hogy két hét után megint meghülyülne. Mindenképp ráijesztenék az fix, még ha nem is akarnék elválni tőle. Vagy próbáld ki legalább, hogy leülsz vele beszélgetni, és elmondod, mennyire szereted. Mosolyogj mellette sokat, nevettesd meg, nevess a viccein. Ha nem megy, ennyi volt...
2012. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, énszerintem...tudom, mondani könnyü, de hagyd el! Nem kizárt, hogy van valaki más is neki, azért csinálja ezt, valószínüleg el akar üldözni, veled akarja kimondatni, hogy vége! Tapasztalat (Kivéve a pofont)
2012. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!