Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lett vele? A többi lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett vele? A többi lent (Hosszu)

Figyelt kérdés
a baratommal 6honapja vagyunk együtt,de már elötte is ismertük egymást.Mielött elkezdtünk járni 2 honapot kavartunk,tehat 8 honapja csak vele vagyok.Mindig nagyon kedves volt velem,törődött velem,szinte sosem veszekedtünk,de az utobbi 2hét borzasztó,egyszerüen mindenben talál hibát.Olyan dolgokért vitázik velem,amiert egy normális ember nem(pl ki irtam facera,hogy unatkozom,és ki akadt olyan dolgokat mondott,hogy,mért nem mondom meg neki hogy unalmas nekem).Meg pl tegnap is voltunk bulizni,bejött 2alak és azt mondta hogy bamultam őket,pedig abszolult nem igaz,nem is érdekeltek.Haza mentünk és ott orditott rám,én meg pofoztam ö meg paff vissza nekem.És ő azt mondja hogy ,epp,h csak hozzám ért..De a legrosszabb az,hogy mindig engem hibaztatt.Hogy én keresem az okokat,hogy veszekedjünk pedig nem igaz..Nagyon félek néha tölle,meg beszelni nem lehet,mert sokszor neki ültünk,de mindig nagyon össze veszünk..Szeretem nem szeretném elvesziteni,annyira nem értem,hogy mi van vele az utóbbi időbben..Olyan jo volt a kapcsolatunk,most pedig tanácstalan vagyok.
2012. febr. 18. 14:44
1 2
 1/12 étoile et lune ***** válasza:
Ha megütött, az sokat elárul róla, én a helyedben menekülnék, nagyon kiábárndulnék az első pofon után. Ne ragaszkodj egy agresszív, kötekedő vadállathoz. Nekem úgy tűnik, féltékeny a semmire, lehet, hogy nem érzi magát eléggé szeretve, na de a viselkedése mégis túlzás. Ha 6 hónap után ilyeneket csinál, pár év múlva már a földön rugdosna, csak azért, mert rossz napja van.
2012. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megütött? Az szép... Az nem férfi, aki képes megütni egy nőt!
2012. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Agresszív állat, aki nem képes kordában tartani az indulatait. Na de miért is indulatos? szánalmas...Valószínűleg nincs magával megelégedve, ezért féltékenykedik, sőt még birtokolni is akar...mi köze hozzá, hogy mit írsz ki? Jézusom ez a pasi egy rémálom...Elég értelmes nő vagy, te is sejted szerintem, hogy egy ilyen disznó mellett mi lesz házasság, netán 2 gyerek után...

20/l

2012. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Macs1209 ***** válasza:

Ha odáig fajulna a helyzet, hogy egy nő megüssön, akkor

azt mondanám, KIFELÉ. Kidobnám azzal a lendülettel. Nem

ütnék vissza, annál többre tartom magam, de többé az é-

letben nem állnék vele szóba. Ha már tetlegességig megy

a vita, akkor abból a továbbiakban semmi jó nem sül ki.


31F

2012. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
+ azt mondja,hogy neki is fájt amikor én meg ütöttem.Mondtam,hogy szerintem nem ugyanaz:(
2012. febr. 18. 15:04
 6/12 anonim ***** válasza:

Együtt vagytok egy lakásba és te közben facebook-olsz?


Összeilletek!

2012. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem..külön vagyunk..17éves vagyok csak....
2012. febr. 18. 15:27
 8/12 anonim ***** válasza:
17 vagy? Hát akkor a helyedben én szólnék apámnak, hogy beszélgessen már el vele.
2012. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 étoile et lune ***** válasza:
Annyi édes tinifiú van, el nem tudom képzelni, mi tart egy ilyen s*ggfej mellett azon kívül, hogy félsz változtatni.
2012. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem volt ilyen,ha elejétöl kezdve igy viselkedett volna,akkor már rég nem lennék vele.6 hónap alatt nagyon meg szerettem
2012. febr. 18. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!