Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a lányról?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek. éve ismerem. Már az interneten, látatlanba elbűvölt! Kitartottam mellette, távol élünk egymástól így évente csak párszor találkozhatom vele. Eddig egyetlen egyszer láttam és semmit nem csalódtam. :) Azt is mondhatnám, tökéletes. Kérdezhetnétek mit tudunk ennyi ideig csetelni, hogy nem unjuk meg, hát a válasz nagyon egyszerű, gyakorlatilag minden pont olyan mintha egymás közelében élnénk mert naponta beszélgetünk. Főleg azért tudom ezt mondani, mert ő olyan könnyen beleéli magát helyzetekbe, hogy összevesz velem, bármi amit el lehet képzelni, ami másnál irreális lenne nos nála nem az... Netes közegben. A telefont is használjuk, de azt ritkábban. Szóval minden olyan mintha velem lenne érzelmileg, csak épp a fizikai hiányzik a dologból. Ennyi idő alatt teljesen megismertem, olyan témákról beszéltünk ami másnak akár tabu lenne, és sajnos már a rossz oldalát is ismerem, amikor nem önmaga, tudom hogy gyakran kiborul, rendszeresen megbántom, pedig nem is akarom megbántani. Engem is zavar amikor dühös és írja a f*szságait. Közben meg majd meghalnék érte. Ő pedig mondja, kellek neki, ölelne, bárcsak ott lennék! Pár hét múlva találkoznánk újra, én fizetnék rá, azért hogy egy éjszakát és két napot együtt lhessnk, nekem csak ez számít hogy itt legyen, de ő kiborult attól hogy nem lehetünk többet eggyütt, megint össze vesztünk, azt mondja oldjam meg. Vélemény?
2012. febr. 17. 17:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy teljesen más, ha ténylegesen ismersz valakit, mint ez a szórakozás. Így kezdem a barátommal is, totál belezúgtam a neten keresztül, de az nem ő volt, hanem valaki, akit odaképzeltem. Még a telefon is becsapós. Ez nem igazi szerelem, és nem igazi veszekedés:)
2012. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
de, eléggé igazi amikor csapkodva üvölt miközben eltorzul a hangja bőgés közben....
2012. febr. 17. 21:27
 23/24 anonim ***** válasza:
huuuh. az meg szerintem elég kiábrándító:D
2012. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A hiszti valódi, ős is valódi, de is az vagy, de ami köztetek van, az nem valódi. Csak személyesen lehet megismerni valakit.
2012. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!