Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a lányról?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek. éve ismerem. Már az interneten, látatlanba elbűvölt! Kitartottam mellette, távol élünk egymástól így évente csak párszor találkozhatom vele. Eddig egyetlen egyszer láttam és semmit nem csalódtam. :) Azt is mondhatnám, tökéletes. Kérdezhetnétek mit tudunk ennyi ideig csetelni, hogy nem unjuk meg, hát a válasz nagyon egyszerű, gyakorlatilag minden pont olyan mintha egymás közelében élnénk mert naponta beszélgetünk. Főleg azért tudom ezt mondani, mert ő olyan könnyen beleéli magát helyzetekbe, hogy összevesz velem, bármi amit el lehet képzelni, ami másnál irreális lenne nos nála nem az... Netes közegben. A telefont is használjuk, de azt ritkábban. Szóval minden olyan mintha velem lenne érzelmileg, csak épp a fizikai hiányzik a dologból. Ennyi idő alatt teljesen megismertem, olyan témákról beszéltünk ami másnak akár tabu lenne, és sajnos már a rossz oldalát is ismerem, amikor nem önmaga, tudom hogy gyakran kiborul, rendszeresen megbántom, pedig nem is akarom megbántani. Engem is zavar amikor dühös és írja a f*szságait. Közben meg majd meghalnék érte. Ő pedig mondja, kellek neki, ölelne, bárcsak ott lennék! Pár hét múlva találkoznánk újra, én fizetnék rá, azért hogy egy éjszakát és két napot együtt lhessnk, nekem csak ez számít hogy itt legyen, de ő kiborult attól hogy nem lehetünk többet eggyütt, megint össze vesztünk, azt mondja oldjam meg. Vélemény?
2012. febr. 17. 17:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Gondolom elég messze lakhattok egymástól, ha ilyen keveset találkoztok. Erre megoldás csak annyi lehet, hogy vagy te költözöl oda, vagy ő hozzád...ami természetesen kicsit nevetséges lenne a ti helyzetetekben. Szóval nem szeretnélek elkeseríteni, de ez a "kapcsolat" már csak ideig óráig fog tartani. Hamarosan egyikőtök úgyis megunja. Véleményem szerint keresned kéne egy olyan lányt, aki a közeledben él:)
2012. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

bocs , hogy ezt mondom de te szerintem kicsit el vagy varázsolva...én úgy gondolom ebből, hogy a fele sem igaz annak amit a lány mond.

azt sem tartom kizártnak h mással is vagy másokkal is ismerkedik netántán élőben is....


Igen ezt oskan mnodják, hogy jajj de jó lenne ha itt lennél mellettem, kellesz szeretlek kincsem hiányzol, neten blédszerettem stb stb...


én nem jósolok sok jövőt ennek...

2012. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Terhesek vagytok, én meg napi 12 órát dolgozom, és nem nyavalygok ennyit, ti is kössétek már le magatokat inkább értelmes dolgokkal!
2012. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Elképesztő ez a sok ráérős fiatal... Mi idősek csak nézünk, és nem értjük ezt!
2012. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én soha nem értettem mi jó a távkapcsolatban. Jó nyilván akik jó ideje együtt éltek szeretik egymást, de a munka miatt az egyik félnek messzebbre kell költöznie és így vállalják a távkapcsolatot az oké. De könyörgöm interneten megismert lánnyal - aki nagy valószínűséggel csak húzza az agyadat szabadidejében - minek kell foglalkozni egyáltalán. Nem hiszem el, hogy vannak ennyire naiv emberek. Keress másik lányt. Ha megoldható 20kilométeres körzetben.
2012. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
az igazsághoz hozzá tartozik, hogy tudom hogy "kavar" más fiúkkal, ha ezt annak lehet vennni. Úgy osztja meg velem a dolgait mintha a tesókája lennék. Ha történik vele valami, elmeséli. Egyébként még szűz.
2012. febr. 17. 17:37
 7/24 anonim ***** válasza:

egyébként is kell ő neked ha már neten is csak veszekedtek meg mindenen megsértődik vagy te bántod meg?

nem hinném hogy sokáig fog tartani.

2012. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

hajjajjj...


akkor haver te a lelki szemetesládája vagy, egy annyira de annyira aranyos fiú!

2012. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy a neten mindenki más arcát mutatja, mint az életben és teljesen véletlenszerű, hogy az életben mennyire illenétek össze. Találkozzatok sűrűbben vagy költözzetek össze, de ezzel így csak áltatjátok magatokat.
2012. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Találkoztam vele egyszer maga volt az álom, most lenne a következő, de már ez se biztos, mert ma is hisztérikusan bőgött a telefonba amiért megint elcsesztem valamit, ergo megbántottam....
2012. febr. 17. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!