Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha a barátnőmet még nem csókoltam meg egy hete járunk én 13-éves vagyok ö meg 12?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 05:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Inkább olvassatok, bár még nem volt semmi:D, de 20 éves korodra ki fogsz égni.
2012. febr. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem ciki. De úgyis az lesz a mérvadó, amit a haverok, osztálytársak mondanak. :)


Ez egy ilyen kor.

2012. febr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen ciki, sőt az is ciki h 1 hét alatt még nem tudtad megfektetni. Akkor lennél igazán menő, ha hanyatt döntenéd hamar, kiderülne, és téged is megb*sznának mert 14 év alatti volt a csaj. Így már nem lenne ciki, de addig lúzer vagy...

Na de komolyan... mi a f*szt akartok ti 12-13 évesen? Ilyenkor javában tanulni kéne még, vagy játszatok szgépen, még az is jobb. Az ilyen szitukból lesz majd 15 évesen az h "terhes lehetek?" kérdést írod a mostani helyett ide.

2012. febr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
utolsó: kétlem, hogy azt a kérdést fogja kiírni majd 15 évesen ez a fiú.
2012. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez ultraciki. Már rég 2 gyereknek kellene lenni, és neked meg eljárni melózni é eltartani a családot.


Sőt nem is ciki, ez GÁZZZZZ

2012. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

maradjatok már, 12-13évesen az első csók oké!!!


de petting (kuku-nuni puszi, egymás tapizása stb) szerintem inkább 14éves kor után!! szex meg inkább 16után vagy később az ideális :D


30N

2012. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"utolsó: kétlem, hogy azt a kérdést fogja kiírni majd 15 évesen ez a fiú."


Nyilván nem a fiú részéről gondoltam ezt a mondatot..:)

2012. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ok, itt az ideje egy kis sztorizgatasnak.

Mikor tizenket eves voltam tetszett egy lany, en is neki.Miutan nagy szegyenlosen szerelmet vallottunk egymasnak egy-ket napig elvoltunk, aztan jott a donto pillanat.

Be mentunk a lepcsohazba, akkoriba ez volt a "divat":) A terv az volt hogy adunk egy puszit egymasnak, minimum arcra.Hat meg erre sem voltunk kepesek es a fobunos en voltam;egyszeruen nem mertem megcsinalni pedig o is akarta.Igen gyerekesen hangzik, de hat gyerekek voltunk.

Hova vezetett ez a nagy bizonytalansag? Azt gondolta hogy nem is tetszik nekem, pedig dehogynem...negy even at ra sem neztem mas lanyra, ez az elso szerelem tiszta volt es oszinte es nekem nem kellett mas csak o.Negy even at arrol almodoztam hogyan fogom ot megcsokolni.O persze hamarabb megerett mint en, es a figyelmet olyan fiukra forditotta akik nem voltak ilyen kis szarjankok.

Ez alatt a negy ev alatt baratok voltunk, sokat voltunk egyutt, foleg nyari vakaciokba es ez alatt az ido alatt tobbszor is "puszilkodtunk", szajra!:p De ennek hivatalosan semmi koze nem volt a szerelemhez kizarolag a kacsintos jatekhoz amit buntetesre jatszottunk(erted a lenyeget).

Ma mar azt sem tudom hol lakik, mivel foglalkozik, hallottam hogy ferjhez ment es van egy kisfia.Termeszetesen mar nem vagyok szerelmes bele de sokszor eszembe jut es neha elgondolkodom azon, mi lett volna ha akkor abban a lepcsohazban...megcsokolom.Valoszinuleg ma mar nem lennenk egyutt hisz gyerekszerelem volt, az ilyen nagyon ritkan tart orokke.Az elet viszont teljesen maskepp alakult volna, es talan nagyobb batorsaggal futottam volna neki a kovetkezo kapcsolatnak (ami mar egy masik tortenet).

Nincs abban semmi rossz ha tizenharom evesen megcsokolod a baratnodet, (de azert ennel tovabb ne menjetek:) hiszen tapasztalva tanulunk a vilagrol es egymasrol.Ha mar most gyozod le a felenkseget, konnyebb dolgod lessz kesobb is es talan az egesz eleted maskepp alakul.

Egy szo mint szaz, kapd el a csajt, adj egy puszit a szajara, a tobbi majd jon magatol.Attol nem kell tartanod hogy nem tudsz csokolozni, mindenki tud osztonosen.

Hajra;)

2012. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a fiatal kori szerelem téma. Nekem is voltak osztálytársaim nagy csajozósok ilyen korba most sorolhatnám ki mire jutott a benzinkutastól a traktoroson át sok szép szakmunkásig, én pedig inkább tanultam és a csajozást meghagytam kicsit későbbre itt vagyok ügyvezető igazgató helyettesként és van mit a tejbe aprítani és elvinni belőle a csajokat oda ahova akarom, megvenni nekik amit akarok és talán a mostani nőkből előbb lesz komoly kapcsolat mint egy gyerekkoriból :)Úgyhogy én maradnék annál az álláspontnál, hogy mégiscsak tanulni kéne ennyi idősen és nem a csajokat hajkurászni :) 22/F
2012. febr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10:47-es, ez volt a legjobb történet, amit eddig gyk-n olvastam. :)
2012. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!