Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem ciki olyasvala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem ciki olyasvalaki megkeresni a Facebookon akit 2éve nem is láttam és az is lehet hogy már nem is emlékszik rám?

Figyelt kérdés

Úgy találkoztam vele hogy az utcán szembejött velem és rámmosolygot. Aztán még párszól összefutottam vele akkor rám köszönt de igazából soha nem történt semmi. És lehet hogy nem is tetszettem neki igazán mert nem jött oda hozzám.

(Berettyóújfaluba történt és ha véletlenül itt lenne fenn írhatna)



2012. febr. 13. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
nem egyálltalán nem ciki ha tudod a nevét keresd meg és beszélgess vele sok sikert
2012. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

dehogy ciki :)

sok a para..

keresd meg és én is kivánok sok sikert ;)

2012. febr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

miért ne. valamiért csak rád mosolygott és rád is köszönt. egy teljesen ismeretlen embernek nem köszönök csak úgy.

szval hajrá.

2012. febr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak 1 a baj! Nem tudom hogy hívják. Igazából semmit sem tudok róla.
2012. febr. 13. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Van olyan ismerősöm akivel nagyon régen nem beszéltem és nem is láttam. Gondoltam hogy lehet hogy nem is nagyon emlékszik már rám. Facebookon bejelöltem, vissza is igazolt de ez még mindig nem jelent semmit mert sokan az ismeretleneknek is visszaigazolnak, főleg akinek közel 1000 ismerőse van.

1 év múlva ő köszönt rám a buszmegállóban, tudta a nevemet is és beszélgettünk mert pont egy busszal mentünk. Később még beszéltem vele 1-2szer.


Ritkán látom, de mostanában pont láttam, talán egy hete és köszönt.

Inkább ilyen ismerőseim legyenek mint olyanok akik köszönni se bírnak.


Ha mosolyog rád akkor gondolom felismer. Engem 4 év után felismert egy gyerek akit én viszont alig ismertem fel mert ő még kicsi volt amikor utoljára láttam.

2012. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz róla semmit, akkor nehéz lesz.


Én volt tanáromat is megkerestem. Nem vagyok benne biztos, hogy emlékezett rám, de leírtam, hogy nagyon kedveltem az óráit.

2012. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó: aztán felismert a volt tanárod?

Kedves utolsó előtti: akkor nekem még van 2évem!:-)

2012. febr. 13. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!