Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, hogy ilyen késő érő vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy ilyen késő érő vagyok?

Figyelt kérdés
21éves vagyok.Gyakorlatilag 19éves koromig nem is igazán érdekeltek a csajok,elvoltam a haverjaimmal és ennyi.Most,mióta(2éve) dolgozom,és egyre kevesebbet vagyok a barátaimmal,csupán a munkahelyi haverom van a képben azóta egyre inkább letojok mindenkit,és csak a csajok érdekelnek.Ami normális is,csupán azt nem tudom,hogy az is az-e,hogy ilyen későn értem be.
2012. febr. 8. 11:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Mindenkinek az a normális ahogy ő érzi. Nálad úgy tűnik ez.
2012. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 realrocknrolla ***** válasza:
nem léteznek külső elvárások, azokat csak mi teremtjük.ne azok alapján itéld meg h mi normális és mi nem
2012. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

21 éves koromig nem is csókolóztam nővel, de aztán bepótoltam elés sokmindent


barátom is kb így volt vele, pedig elég jóképű

2012. febr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
24 évesen csókolóztam először józanul. Addig inkább a könyvek érdekeltek... Nem vagy lemaradva semmiről.
2012. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Én is későn érő típus vagyok. 21L vagyok és még nem volt komoly kapcsolatom igazából még pasim se volt csak ilyen futó kis valamikik

úgy hogy ne aggódj.

Amúgy hova valósi vagy?:-)

2012. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Szolnokon élek,de ha minden jól megy,akkor költözök Pestre hamarosan,majd(ajjajjj tervezek) megyek külföldre hamarosan.Te?
2012. febr. 13. 16:43
 7/39 anonim ***** válasza:
Vekerden élek de úúúgy utálok itt lakni!!!:-( Ha külföldre akarsz menni miért költözől Pestre?
2012. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Mármint ,hogy hol?:)

Szeretnék ott munka mellett elsajátítani egy végzettséget,majd azzal gyakorlatot szerezni,és onnan kimenni külföldre.

Te még tanulsz?

2012. febr. 13. 17:36
 9/39 anonim ***** válasza:
Nem már nem. Van elképzelésed hogy melyik országba akarsz menni?
2012. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Dolgozol,vagy nem találsz munkát?

Utána jártam,hogy hol laksz.Hát az nagyon durva.Gondolom milyen unalmas lehet.

Igazándiból még nem tudom.Próbálkozni talán Németországban próbálkoznék,mert talán lenne ott aki beszervezne.

2012. febr. 13. 18:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!