Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, hogy ilyen késő érő vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy ilyen késő érő vagyok?

Figyelt kérdés
21éves vagyok.Gyakorlatilag 19éves koromig nem is igazán érdekeltek a csajok,elvoltam a haverjaimmal és ennyi.Most,mióta(2éve) dolgozom,és egyre kevesebbet vagyok a barátaimmal,csupán a munkahelyi haverom van a képben azóta egyre inkább letojok mindenkit,és csak a csajok érdekelnek.Ami normális is,csupán azt nem tudom,hogy az is az-e,hogy ilyen későn értem be.
2012. febr. 8. 11:07
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Persze hogy kérek csokit!:-)

Ki az a tacsko?

Szállásotok lesz?

2012. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

tesco na:)

albérlet lesz.az meg így is-úgy is ugyanannyi

hova kéred a csokit?

2012. febr. 13. 20:19
 23/39 anonim ***** válasza:
A számba:-)
2012. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Máskor azért nagyobbra nyisdd ki a szád ha én odaadom,csak kikened magad.:)

[link]

2012. febr. 13. 20:32
 25/39 anonim ***** válasza:

Te te!!!!!:-)

Elég jól elbeszélgettünk:-)

Szinte csak a mi beszélgetésünket van tele az oldal.

2012. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Majd jön érte valami figyelmeztetés,hogy nem ismerkedésre van a GYK kitalálva.:)Várom az ügybuzgókat.

Ilyenkor szoktál valamerre császkálni?El nem tudom képzelni,hogy mit csinálsz abban a kis faluban.Jól láttam,hogy 110 lakos van?

2012. febr. 13. 20:52
 27/39 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyenkor császkálni egy az mert sötét van és félek a sötétbe másrészt nem is tudnék sehova sem menni. Azt nem is tudtam hogy 110-en laknak itt!:-)

Az meg hogy ki mit gondol arról hogy mi itt jól elvagyünk baromira nem izgat. Akinek nem tetszik ne olvassa el!

2012. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Jó de nappal mégis.Ez tényleg érdekel.Én is egy kis faluban lakom,de ennél azért nagyobb.

Este a szexuális zaklatás pandától félsz?:)

2012. febr. 13. 21:10
 29/39 anonim ***** válasza:

Olyan fél 10, 10 órakkor felkelek rendbe teszem magam aztán elővesz a telomat és egész nap ezen az oldalon lógom. Anyu már azt mondja függő vagyok. Mióta megvettem le se teszem.

Tényleg azt akartad írni hogy panda?

2012. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Hú,jól kihúzod a napot.:)Telefonról vagy?Mondani akartam kényelmesebb beszélgetési módokat,de akkor nem.

Tutira panda akart az lenni,csak úgy látom nem ismered.:)

2012. febr. 13. 21:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!