Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, hogy ilyen késő érő vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy ilyen késő érő vagyok?

Figyelt kérdés
21éves vagyok.Gyakorlatilag 19éves koromig nem is igazán érdekeltek a csajok,elvoltam a haverjaimmal és ennyi.Most,mióta(2éve) dolgozom,és egyre kevesebbet vagyok a barátaimmal,csupán a munkahelyi haverom van a képben azóta egyre inkább letojok mindenkit,és csak a csajok érdekelnek.Ami normális is,csupán azt nem tudom,hogy az is az-e,hogy ilyen későn értem be.
2012. febr. 8. 11:07
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Nem találok munkát. Nekem Berettyóújfalu volna jó munka szempontból de nem vagyok helybeli így még az önéletrajzomat se kérik el.

Borzasztóan unalmas itt lakni, állítom neked több kutya van mint ember:-). Innen is most ment el a szomszéd fiú Hamburgba. Azt hiszem valami építkezésen dolgozik, és 1500ft-os!!!órabérben van.(legalább is az apja azt mondta)

2012. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Áh,az a gáz,hogy így kiszakadnod is nagyon nehéz,majdhogynem lehetetlen.

Szedd össze a kutyákat,és add le kilóra őket(a feketébbeknek):)

Azért az 1500ft teljesen hihető.2éve pályakezdőként a szakmámmal én is kaptam 950-1000ft-os órabér ajánlatokat,csak hát pályakezdő voltam,és vagyok.:)

Nincs valami rokonod ahova elköltözz,hogy ott össze szedd magad?Ez így neked sajnos nem élet.

2012. febr. 13. 18:32
 13/39 anonim ***** válasza:

Félek a kutyáktól nem igazán fogdosom őket.

Mi a szakmád?

Vannak testvéreim de nem velük nőttem fel és nem is olyan jó a kapcsolatom velük.

Az egyik pont ujfaluba lakik de egyszer találkoztunk vele és kikerül minket.

A másik a szomszéd faluba lakik de egyszer mikor olyan volt a helyzetünk hogy nem volt hova mennünk úgy tett hogy mi a faszt kerestek itt.

2012. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Jó kis testvérek,az ilyeneket inkább le is tagadnám.A nevedből jól sejtem,hogy punk kedvelő vagy,vagy csupán ez csak egy becenév?

CNC esztergályos vagyok,de hiába,semmire nem jó.

Gyere Pöstre vel(ünk???) em:)

2012. febr. 13. 19:18
 15/39 anonim ***** válasza:

Igen szeretem a punk zenét meg a rockot.

Ezt a nevet még a boltba adták nekem mert mindig 1halálfejes kitűzött hordtam.

Most is esztergályos ként dolgozol?

Mi ez a királyi többes, kivel mész?:-:-)

2012. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Milyen boltban no?Törzsvásárló?:)

Közben kidobott pár képet punkocskáról a google,köztük egy T.Kitti szöszkéről(gondolom te vagy az),vagy nem.:)

Nem sikerült abban elhelyezkednem,közönséges árufeltöltő vagyok.Sajnos kell a pénz,így muszájból csinálom.Ez van.

Királyi többes szám?Én te ő:)

2012. febr. 13. 19:31
 17/39 anonim ***** válasza:

Az a bolt már megszűnt, új van helyette.

Nem, nem én vagyok az:-). Nem is vagyok szőke se Kitti .

Nem szégyen az hogy árúfeltöltő vagy. Az én szakmám eladó.

Egyedül mész Pestre vagy valamelyik haveroddal?

2012. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Na de milyen bolt volt az?Vásárló voltál?Vagy mi?

Dehogynem ciki,a sok buta paraszt között.

Lassan nincsennek barátaim,mert megváltoztak ők is,én is.Úgy nézett ki,hogy a munkatársammal,de most éppen dúl a szerelem körülötte.Bár ez a hónap végére nálla általában elmúlik,szóval vagy vele,vagy nélküle.:)

Tényleg szívesen látunk ha gondolod.Neked is könnyebb lenne.

2012. febr. 13. 19:46
 19/39 anonim ***** válasza:

Coopos bolt volt és eladó voltam benne.

Tényleg jó volna elmenni innen de ahoz pénz kell és nekem annyi pénzem sincs hogy egy csokit vegyek:-(

És neked/nektek lesz hely?

2012. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Kérsz egy csokit,meghívlak.:)

Nekünk volna,ha költözünk is biztosít munkahelyet a tacskó.Ennyiből korrektek.Onnan meg beszervezni könnyű ismerőst.Az egész így megy szinte.

2012. febr. 13. 20:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!