Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet, egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet, egy párkapcsolat úgy, hogy előtte már jártunk egyszer, de szakítottunk?

Figyelt kérdés

Helló!

Nos,mi egyszer már jártunk(kb.fél éve).Miután szakítottunk,egy párszor veszekedtünk már komolyabban is.Azóta már kibékültünk,de nem vagyunk együtt.Pár hete kezdtünk el rendszeresen beszélgetni.Beszéltünk már erről,hogy ő meg-e próbálná velem újra ezt a párkapcsolatot és azt mondta,hogy igen.Én is így érzem.Sőt már kezdek őrülten bele szeretni,pár perce nagyon el is érzékenyültem,amikor visszaemlékeztem,hogy milyen jó volt vele,és milyen szép időket töltöttünk együtt.Szerintetek ez a párkapcsolat működne megint?Nem tudom,hogy ő is így érez-e irántam,csak azt mondta,hogy ő is megpróbálná velem.

14/f


2012. febr. 17. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:
természetesen! és ha ő sexre vágyik, te engedj neki, mivel ez teljesen természetes dolog! ha a férfi azt mondja most dugunk, akkor te szöksz és dugtok, és soha nem lesz baj a kapcsolatotokkal!
2012. febr. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én vagyok a férfi de oké:D
2012. febr. 17. 01:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Uhh azt hittem lány vagy...egyébként nem működne a kapcsolat
2012. febr. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
maradjatok már, nem kell 14évesen szexelni. max petting még hagyján...
2012. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nana hogy mukodne! Ne halgass minden idiotara, ha te is akarod es o is akarja akkor nem is kerdes.Sott lehet hogy meg jobb lessz mint eloszor mert mar jobban ismeritek egymast.
2012. febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszi szépen:).Ja és nem a szex miatt akarok vele összejönni...Nem vagyok az a fajta aki ez miatt kihasználja a nőket.
2012. febr. 17. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!