Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy hogy nem akartok újabb párkapcsolatot egy vagy több sikertelen után?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, eddig volt két párkapcsolatom, az első eltartott néhány hónapig, fogjuk rá türhető volt, szerettem a lányt tiszta szívemből, de ő nem úgy mint én őt. A szakítás elég mély nyomot hagyott bennem, aztán pár héttel később megpróbáltam egy másik a kapcsolatot, de valahogy oylan idegen volt az egész, úgy éreztem nem jó ötlet így belevágni egy újba, meg amúgy se volt a csaj olyan jó mint ahogy hittem, így szakítottam vele. Ott tartok hogy nincs szükségem semmilyen kapcsolatra jó sokáig, elegem van a nőkből, nem tudják mit akarnak, most nem a nemek csatáját akarom ismét kirobbantani, tudom majd egyes válaszolók azzal jönnek hogy a pasik se különbek, oké, ezzel egyet értek, de akkor se normális ami mostanság megy. Az embereknek már nem számít egy kapcsolat, nem ismerik az igaz szerelmet. Szóval nekem nem kell senki, értelmetlen most keresni nőt, pokoli nehéz találni, sokan beképzeltek és csak az időmet vesztegetném. Ti hogy vagytok mindezzel? Nektek is vannak hasonló problémáitok? A válaszokat előre is köszönöm.
2012. febr. 16. 18:47
 1/5 lila nyuszi ***** válasza:

Abban egyet értek, hogy mostanában ritkák az igazi kapcsolatok, amik szereteten alapulnak, nem csak a sok közül egy hanem mindennél fontosabbak egymásnak, őszinték, megbíznak egymásban. Nehezebb újra kezdeni egy szakítás/csalódás után, de aki megérdemli az átjut a falakon...


20/N

2012. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lila nyuszi, te kész celeb vagy már itt... :)
2012. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen rossz tapasztalatom. A fiú 5 percenként mondta,h szeret. Estére mikor hazamentem,egy buliban már másik lány kegyeiért sírt,ami a fülembe jutott.Szóval egy időre nekem is elment az kedvem a pasiktól. Hosszú idő múlva lett ismét párkapcsolatom. 17 voltam mikor ez megtörtént,most vagyok 22 és úgy érzem,h most találtam meg az igazit. Hidd el,h vannak jó emberek is,csak nehéz rájuk találni. Idővel te is rátalálsz arra a lányra akivel képes leszel komolyan gondolni egy kapcsolatot.
2012. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem, csak nagyon rossz egyedül, de már megszoktam, nem könnyű semmi sem és én nem szaladgálok már senki után, értelmetlen úgy se veszik semmibe az embert.
2012. febr. 16. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,a legutolsó szakításom után pont ilyen gondolatok kavarogtak bennem. Aztán megismertem a mostani páromat, 5 hónapja vagyunk együtt és boldogabb vagyok, mint azelőtt bármikor. Megérte belevágnom ebbe a kapcsolatba,úgy érzem:)
2012. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!