Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha amiatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha amiatt nem tudok párkapcsolatot kialakítani mert unalmas és életkedvtelen vagyok?

Figyelt kérdés
Nem a kinézetelemmel van baj, eljönnek randizni a csajok, csak valahogy egy pár randi után leesik mindegyiküknek hogy nem lennék jó pár ugyanis unalmas vagyok és élettelen. Pedig vágyom már arra hogy részem legyen egy szép szerelmi kalandban. Az igazság az, hogy úgy érzem semmi nem érdekel, semmi nem hoz lázba, nem is történt sok minden velem az életben és a 3-ik randinál már úgy érzem kiürültem minden beszédtémából és már semmit újat nem tudok hozzátenni kettőnk kapcsolatához. Nem csinálok egyebet csak ülök otthon, sportolni járok hetente néhányszor és az úgynevezett barátaimnak meg nem jutok az eszükbe. Nem egy vonzó életstílus egy nő számára tudom, de mégis mit lehet tenni, hogy ez változzon?
2012. jan. 28. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A) megfejted mi az életed értelme

B) kifejted, hogy te már családot szeretnél és neked csak az lenne a legfontosabb, hogy megtaláld a megfelelő nőt, akit szerethetsz és foglalkoznál a gyerekeiddel


egyik se jobb v rosszabb mint a másik

2012. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A) Hülyén hangozhat de nincs az életemnek értelme. Semmi nem érdekel

B) Nem szeretnék családot még, és gyerekeket sem, túl fiatal vagyok még ahhoz

2012. jan. 28. 14:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sok embert nem érdekel semmi és nem csinál semmit mégis másképp élik az életüket. Nem tudom mi az oka, hogy vannak emberek akik nem érdekesek mások számára és le sem szarják a fejüket.
2012. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem az a gond hogy azok az emberek túl tisztelettudók és kedvesek és szerények, és nem jártassák folyon a szájukat mert nem akarnak többnek tűnni mint amik. Én is ilyen vagyok. És akiket ismerek hogy ilyenek azokat mind nevetséges embereknek tartják, hátuk mögött viccelődnek róluk és kiközösítik. Rosszabb esetben baszogatják és amikor már nem birják szerencsétlenek tovább, akkor kifakadnak és rájuk üvöltenek. Ekkor meg simán megbélyegzik őket hogy idegbajosak meg elmebetegek. Én is így jártam. Na de mind1. Ez már nem számít. El kell feledni. Épp ezért szeretnék másra összpontosítani, szerelmet keresni, csak hát ezek a tulajdonságaim hátráltatnak.
2012. jan. 28. 14:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Te is leírtad, hogy nagyon vágysz párkapcsolatra, szeretnél már végre egy lánnyal mindenféle jó dolgot megtapasztalni.Innentől kezdve ez az élet értelme.Az ember társas lény.

Próbálj magadon dolgozni,sportolni,hobbit keresni,társaságba járni,barátokat szerezni és ha már JÓL érzed magad,akkor ismerkedj.Amíg ezek nincsenek meg felesleges időpazarolnod a csajoknál való bepróbálkozásra, mert nem lesz kisugárzásod és mint ahogy írtad, végtelenül unalmas maradsz és nem fogod őket érdekelni.

2012. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Oké teljesen értelmes amit tanácsolsz meg logikus. De ahhoz hogy egy társaság befogadjon és ragaszkodjon hozzám, meg hivjanak minden héten szórakozni, ahhoz milyennek kell lennem? Mért tökre az az érzésem hogy jól elbeszélgetek mindenkivel, humorom is van, megnevettetek mindenkit, de mégse hívnak el sehová. Egyszerűen elfelejtenek. Csak abban az esetben, nagy ritkán, ha ló nincs jó a szamár is alapon elhívnak egy két helyre, de nagyobb társaságban meg nem fordul a fejükben hogy engem is hívjanak.
2012. jan. 28. 14:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy hol laksz?
2012. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, menj a haverokkal részegedni, abból mindig jó sztoryk lesznek, keress valami érdekes hobbyt ami érdekel, én pl zenélek, filmet készítek, restaurálok, cikket írok, stb. csak van olyan dolog ami érdekel, a csajoknak kell valami elhivatottság, hogy tudj a hobbidról beszélni, ha meg nem akarsz magadról beszélni mert nem tudsz, akkor beszélj a csajról, tudj meg mindent, stb... lehet sztorizgatni, mindenki szívesen emlékszik vissza az osztálykirándulásokra, mennyit marhultak a suliban tizenévesen stb. mindenkinek vannak ilyen történetei, szóval, ha meg nincs csinálj lásd első mondat:)
2012. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tényleg semmi nem érdekel. Egyedül csak sportolni szeretek, de azt is csak akkor ha nyerek és jó vagyok benne. A sport meg valahogy nem az a téma amit nagyon szivesen hallgatnak a lányok. Uncsi számukra. Tudom hogy festenem kellene, zenekarban kéne zenéljek, bulikat szervezzek, kirándulásokra járjak...ezek amiket izgalmasnak tartanak a lányok, de engem valahogy hidegen hagynak. És bármit csinálok úgy érzem hogy kényszerből csinálom és kürvára várom hogy már magam mögött tudjam. Csupán egy szerelembe esés és boldog párkapcsolat gondolata ébreszti fel az érdeklődést bennem. Lehet hogy ez a kedvetlenség pont ennek a hiányának tudható be. Most a kérdés az hogy melyik gerjeszti a másikat? Az életkedv a csajokat, vagy a csajok az életkedvet?
2012. jan. 28. 15:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy hol laksz?
2012. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!