Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám "meghódítani"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám "meghódítani" vagy egyáltalán most mi van?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Van egy srác, nagyon jól kijövünk, szinte minden nap beszélgetünk. Elhívott randizni párszor, és teljesen jól éreztük magunkat, egyik alkalommal meg is csókolt. ez volt kb a 4-5. találkozásunkkor, majd megkérdezte, hogy szeretnék-e komoly kapcsolatot. zavaromban azt mondtam hogy nem tudom, később térjünk erre vissza. viszont az ezt követő nap nem tudtunk beszélni, másnap pedig mikor beszéltünk, azt mondta, hogy átgondolta és jobb úgy, ha mégsem lesz köztünk semmi. pedig bevallotta, hogy szeret, de elbizonytalanodott attól, hogy én bizonytalan voltam. most akkor szeret, vagy nem szeret vagy mi van? :S
2012. febr. 15. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
azt hiszi, te nem szereted, és hogy akkor így nem jó a kacsolat, hogy nincs kölcsönösség. Ha szereted, mondd meg neki és ennyi. :))
2012. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem egy kicsit megvoltál ijedve, ezért vágtad rá, hogy majd átgondolnod stb. ... szerintem érdemes lenne leüli, átbeszélni kulturált ember módjára.... ja és nem interneten :D ... megmondod, hogy hibát követtél el, de ezzel nem szeretted volna befolyásolni az elkövetkező dolgokat... és így tovább :) ... :)
2012. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szeret! de ég mennyire

még magát is megtagadná, elhinné, hogy nem működne csak ezért, mert azt hiszi, neked ez a legjobb

ha szereted, mondd meg neki, de ne ilyen tutyimutyi módon

2012. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akikkel személyesen beszéltem, ők is mind azt mondták, hogy lépjek én. szinte mind azt mondta, hogy ha legközelebb találkozunk csókoljam meg vagy ilyesmi. de én ehhez elég bátortalan vagyok :s sőt! nagyon is. viszont mikor beszélünk, igaz hogy neten, de ahogy beszélünk szerintem sejtheti belőle, ha van egy kis esze, hogy nekem se közömbös. :S
2012. febr. 16. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!