Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elszállt magától,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elszállt magától, és azt akarja, hogy nézzem el, hogy megcsal/otthagy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, érettségikor jöttünk össze. Ő egy magas, vékony, szemüveges, egyszerű öltözetű, okos srác volt, végig bele voltam szeretve már a gimiben. Mostanában gyökeres változásokon ment át... Többet költ ruhákra,nem hord szemüveget, gyúrni jár..stb. Bejelentette, hogy nagyon sajnálja, szeret, meg minden, de ki szeretné legalább egy kis ideig használni, hogy megkaphatja már a bombanőket is, és ha szeretem, akkor én ezt elfogadom.

Nagyon sértő, hogy ennyire semmibe vesz, valamint, hogy neki több kell, mint én, mivel szinte mindenki fullos lánynak tart engem is, és nem a r*bancos értelemben.

Hogyan reagálnátok erre???


2012. febr. 14. 23:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
4%
ne szakíts vele csak tedd azt amit ő és majd akkor rátör a féltékenység és fog értékelni mert most vagy féltékennyé akar tenni vagy semmibe nem vesz
2012. febr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen pasi nem érdemel meg téged. Akár hogy szereted, te nem jelentesz neki annyit, hogy ne bújjon össze más lányokkal. Bár + pont, hogy van benne annyi gerinc, hogy a szemedbe mondja, hogy más csajokkal akar kufircolni, na de hogy te megvárd míg kiéli magát? Na ne! Kérdezd meg mit szólna hozzá, ha te is ugyan ezt kérnéd? Nem hiszem, hogy belemenne. Ha mégis, szedj össze egy jó pasit, majd másnap dobd a barátodat (mert ezt nem gondolhatja komolyan vagy az érzései irántad nem tiszták)

Én biztos megmondanám neki, hogy jó minden nap szedj fel másik fullos csajt, de hozzám soha többé ne gyere.

2012. febr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Macs1209 ***** válasza:
100%

Na itt álljunk már meg. Első barátnőmmel, ha úgy alakul,

feleségül vettem volna, gyerekek, stb. Amíg együtt vol-

tunk, meg se fordult a fejemben, hogy "hááát, nekem azért

még el kellene kapni pár bombanőt". Nem volt bombanő, de

szerettem, és mellette nem érdekelt más. Le tudtam volna

élni vele az életem úgy, hogy nem akarok minden bombanőt

megdugni...


23 éves koromban szinte kergettek a csajok, jobbnál jobbak,

mégis egy külsőre nem a legszebb nővel hozott össze a

sort.. Nem tartott volna sokból ágyba vinni akármelyik

csajt, DE soha nem tettem, mert szerettem azt a lányt.


Visszatérve az új körkérdésre, kár hogy elmúlt a valentin-

nap:

"Valentin nap alkalmából itt az ajándékom: KI VAGY RÚGVA".


Szerintem még romantikus is :D

2012. febr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
100%
megfordult a fejemben, hogy csak szórakozol-e, de ha tényleg ez a helyzet, akkor nincs min gondolkodni! Azonnal szakíts! Ha tényleg "fullos" vagy, akkor biztos találsz mást ;)
2012. febr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondd ezt neki szemtől szembe:

"Igazad van. Eddig tényleg nem volt náluk semmi esélyed, mert elég ocsmány képet mutatsz, szánalmasan nézel ki. Én is csak sajnálatból és szánalomból voltam veled, nas meg mert eddig nem volt jobb dolgom... Igazából most sem látok több esélyt, hogy levadássz egy bombanőt.. öhm max a sarokról (bár ugye az nem vadászat, ha fizetsz a vadért) mert mostmár nem csak szánalmas, hanem nevetséges is vagy a gyenge próbálkozásoddal hogy izompacsirta légy. Eegy tuti..utánad jobban fogom élvezni a jó pasikat, mintha csak jó pasijaim lettek volna eddig."


A barátnőm üzeni, hogy ezt mondd, miután olvasta a kérdést...:)

2012. febr. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
hogy beindult a női gyilkológépezet :D
2012. febr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőek, kombinálva azzal a kis döféssel, hogy:

"Bár nem tudom, hogy fog tetszeni a bombanőknek a kicsi szerszámod."

Ez üt, mint az ipari áram. :)


F/42

2012. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vesződj a brutális bosszúállással, mert akkor csak az ő szintjére süllyedsz le. Szépen és csöndben szívódj fel, szűnj meg a számára. Ne keresd telefonon, se sehogy. Ha ő keres, akkor ne reagálj.

Hidd el, nem éri meg, hogy lealacsonyodj a szintjére. Emelt fővel és büszkén! Hajrá, sok sikert, és boldog(abb) életet!


24/n

2012. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!