Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elszállt magától,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elszállt magától, és azt akarja, hogy nézzem el, hogy megcsal/otthagy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, érettségikor jöttünk össze. Ő egy magas, vékony, szemüveges, egyszerű öltözetű, okos srác volt, végig bele voltam szeretve már a gimiben. Mostanában gyökeres változásokon ment át... Többet költ ruhákra,nem hord szemüveget, gyúrni jár..stb. Bejelentette, hogy nagyon sajnálja, szeret, meg minden, de ki szeretné legalább egy kis ideig használni, hogy megkaphatja már a bombanőket is, és ha szeretem, akkor én ezt elfogadom.

Nagyon sértő, hogy ennyire semmibe vesz, valamint, hogy neki több kell, mint én, mivel szinte mindenki fullos lánynak tart engem is, és nem a r*bancos értelemben.

Hogyan reagálnátok erre???


2012. febr. 14. 23:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy én mit reagálnék nem írom le, mert sértő lenne és etikátlan, de te hagyd ott és keress egy valóban értelmes srácot.
2012. febr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Micsodaaaa? Dobd ki nagyon durván!!! Még most, van bő 20 perced rá, és akkor elmondhatod magadról, hogy valentin napon dobtad ki...:D
2012. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%

hagyd ott te!

és néhány nap múlva rá fog jönni, hogy mekkora hülye volt, és megpróbálja visszakönyörögni magát. onnantól már csak a te ítéleteden múlik

2012. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ezt eltűröd, akkor meg is érdemled.
2012. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%

Ne menj bele ilyenbe, ez nagyon megalázó rád nézve.

Ha szakítanál, talán észhez térne...

2012. febr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
kidobnám a p*csába rohadjon meg az ilyen gyökér nincs ló jó a szamár is fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Tedd lapátra, de gyorsan!!!
2012. febr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt komolyan kérdezted ? Páros lábbal rugd ki most azonnal !!!

Mondok jobbat, Szedj föl egy normális srácot, és vidd haza, amig ö k*rvázik !!!

2012. febr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Macs1209 ***** válasza:
100%

Pasi létemre azt mondom, hogy LAPÁT a srácnak.

Ez nem "szereted" kérdés. Mi az, hogy kipróbálni

bombanőket? 1 éjszakások max összejöhetnek neki,

DE bármelyik jóizlésű nő ilyen után LAPÁTra tenné.

Ha meg megtudná, hogy van valakije, szóba se áll-

nának vele.


Ez a tipikusan nem bír a vérével típus. Most dobd

ki, mert ha tetszik, ha nem, meg fog csalni (ha

még nem tette meg..)

2012. febr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék, azonnal, de lehet, hogy jól képen is röhögném, hogy lehet ekkora idióta.
2012. febr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!