Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elszállt magától,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elszállt magától, és azt akarja, hogy nézzem el, hogy megcsal/otthagy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, érettségikor jöttünk össze. Ő egy magas, vékony, szemüveges, egyszerű öltözetű, okos srác volt, végig bele voltam szeretve már a gimiben. Mostanában gyökeres változásokon ment át... Többet költ ruhákra,nem hord szemüveget, gyúrni jár..stb. Bejelentette, hogy nagyon sajnálja, szeret, meg minden, de ki szeretné legalább egy kis ideig használni, hogy megkaphatja már a bombanőket is, és ha szeretem, akkor én ezt elfogadom.

Nagyon sértő, hogy ennyire semmibe vesz, valamint, hogy neki több kell, mint én, mivel szinte mindenki fullos lánynak tart engem is, és nem a r*bancos értelemben.

Hogyan reagálnátok erre???


2012. febr. 14. 23:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szeret ő téged, akkor nem érdekelné más. Hagyd ott.


Sajnálom. :S

2012. febr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

A barátod egy önző, egoista barom!

Kíváncsi lennék azért, hogy hány bombanőt kapna ő meg...


Egyértelmű: élni akar, és te bekavarsz a képbe. Ugyanakkor minden bizonnyal téged engedelmes kiskutyának tart, épp ezért nem akar elveszíteni (gondolom minden sz*rt megteszel azért, hogy őfelsége jól érezze magát=> ez neki elég kényelmes, csak nem elég kielégítő.)


Hagyd ott a fenébe! Aztán ha mégsem kapja meg azokat a bombanőket, és vissza akar kuncsorogni hozzád, akkor mond mosolyogva a szemébe: "ugyan már bébi! Nem gondolhatod komolyan, hogy ilyen egyszerű az élet?!"


24/n

2012. febr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan reagálnék?

Többet a büdös életbe szóba nem állnék vele!Ha van egy kis eszed,az életben nem adsz magadról életjelet és az utcán is messziről elkerülöd.

2012. febr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
mármint neki életjelet többet nem adsz.
2012. febr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy majom! Én kidobnám, mint macskát sz*rni.
2012. febr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Meggyőztetek... :/ Komolyan fel sem eszmélek ebből, nem tudom elhinni, hogy létezik ilyen. Most azt magyarázza MSN-en (!!!), hogy milyen önteltek a nők, és, hogy egy átlagos csaj miért nem tudja belevésni az agyába, hogy vannak nála sokkal jobb nők is, és, hogy egy férfinak bele kell kóstolnia a paradicsomba, mielőtt 50 évig tartó házasságot köt, meg családot alapít... Meg, hogy... a nők irigyek egymásra, minél szebb a másik nő, annál hisztérikusabbak, és ki akarják sajátítani a férfiakat. Jön, hogy ÉN vegyek vissza a egómból, és gondoljam át, hogy mennyit jelent NEKEM a szerelmünk...


Csillagokat látok, olyan ideges vagyok, segítsetek!!! =(


Új körkérdés: Mi lenne a legbrutálisabb, legfrappánsabb, lehmegalázóbb szakítós módszer ebben a szituban?

2012. febr. 14. 23:56
 17/28 omba ***** válasza:
100%

hagyd a francba, még a szakítással se vesződj!

ne reagálj semmit, semmire (azt hiszem majd volna azért mire)

Apaként tudom: ez a középső csoportos érettség!

2012. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki,hogy "köszi de ennyi elég volt belőled.Remélem találsz magadhoz illő nőt,mert te hozzám nem illesz!"


Ezután tiltás törlés,és sose írj neki többet.Se sms,se email,se faceb*ok,se telefonálás,se találkozó.Zárd le teljesen az egészet.

Ne magyarázkodj neki semmit semmiről.


Ha mélyen magadba nézel,akkor rájössz,hogy már bármit is mondana(akár könyöröghetne is),nem ér annyit ez a gyerek...

2012. febr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
pl, hogy: oké de ő is fogadja el, hogy te másokat kipróbálsz az lőtt az 50 év előtt! így rendben van a részéről?
2012. febr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Mindenkinél van jobb, legyen az férfi vagy nő. De ha igazán szeretsz valakit, és viszont szeretnek, akkor kóstolsz bele a "paradicsomba". Egyszer talán majd rájön...
2012. febr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!