Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én úgy szeretnék szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én úgy szeretnék szeretni egy lányt, de valamiért nem jön össze semmi sem. Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 23:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Egyszer mindenkinek lesz párja vagy legalábbis merem remélni, hogy rám is vár egy srác :)

Ne add fel és fel a fejjel, lehet hogy azért nincs most senkid, mert valami nagyon jót tartogatnak a számodra az égiek.

2012. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

23:37 aranyos vagy, hogy hiszel ebben, de őszintén, komolyan is gondolod, vagy csak magadat szeretnéd ezzel megnyugtatni?


A versenyre jelentkeznék a 21 évemmel:D

2012. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

ma 23:34


22 éves vagyok és még sosem volt senkim, de kb. 11-12 éves korom óta szerelemről és normális párkapcsolatról álmodozom amúgy.

2012. febr. 13. 23:44
 24/29 anonim ***** válasza:

Komolyan is gondolom, mert valamiben muszáj szerintem hinni. Lehet, hogy naívan hangzik amit írtam és talán az is vagyok kicsit, de én így gondolom.

Mindenkinek megvan valaki írva, csak van aki hamarabb találkozik vele, van aki később. Van akinek rögös az út, van akinek meg olyan sima, mint a csúszda.

2012. febr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, a külsőddel meg vagy elégedve?
2012. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

ma 17:10


Nem tetszem magamnak a tükörbe nézve, pedig időnként úgy látszik, hogy néznek lányok, volt, hogy utcán hátra is fordult egy lány és rám nézett vagy gyakran buszon is mintha szemeznének velem, de persze én alig merek rájuk nézni, nehogy azt higgyék bámulom őket, de tény, hogy valamiért szoktak nézni az arcomra, ha másért nem azért, mert iszonyat ronda vagyok.

2012. febr. 14. 17:23
 27/29 Godolphin válasza:
Nem kell mindjárt lelúzerezni valakit, csak mert épp nem szerelmes. mindennek megvan a maga ideje. eljön majd az a lány aki szeret téged olyannak, amilyen vagy. néha nagyon sokat kell várni a jóra. de érdemes. fel a fejjel :)
2012. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 kismenő válasza:
Ha ez megvigasztal én is ugyanilyen típusú ember vagyok. Egyébként meg én is látom hogy konkrétan utánam bámulnak a csajok.
2012. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Én PONTOSAN ugyanezt éreztem,mikor a barátaimnak már mind volt csajuk,nekem senkim, aztán most rám talált a szerelem (ő is szeret) 5 év vártam erre, a jó Isten jót szán neked, hidd el, csak kell várni... fel a fejjel, nekem egyik nalról a másikra változott így az életem...
2012. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!