Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen igazságtalan ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan ez a szemét élet?

Figyelt kérdés
van egy nálam 3 évvel idősebb lány....nekem tetszik is meg minden....mindig néz engem, én is nézem őt..mosolyog, mosolygunk egymása rendes, kedves, számomra több mint tökéletes....de van 1 boxoló férje.19F
2012. jan. 26. 18:48
 1/8 GomalFace ***** válasza:
Menj el pankrátornak. Ajánlom a Hungarian Championship Wrestling tréningjeit. Ott állatot csinálnak belőled.
2012. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Basszus, ez nem semmi, nála ne próbálkozz inkább, ha kedves a testi épséged!


Hidd el amúgy sincs egy nő sem, akiért megérné kockára tenni az életedet.


De ha találok egyet, akkor majd visszajövök és bocsánatot kérek a női nemtől!

2012. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ez szörnyű. mi lesz most? remélem túléled.
2012. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem is kellett volna oda menjek.
2012. jan. 26. 19:05
 5/8 A kérdező kommentje:

19 év alatt ő volt az egyetlen lány aki felfigyelt rám.

ez annyira szar érzés.

de béna.

2012. jan. 26. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiatalon házasodott, tuti válás lesz belőle. Várd ki ezt a pillanatot, vedd fel facebookra vagy msnre vagy valahova ahol figyelemmel tudod követni az eseményeket.
2012. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

jaaj tényleg facebook, erre nem is gondoltam.

ott nézegethetem is a gépeit.

2012. jan. 26. 20:50
 8/8 Mentifantezsvér ***** válasza:
hát...hiddel nemcsak veled szemét az élet...engem agész európa választ el attól akit tisztaszívből szeretek..és a legroszabb hogy őis engem..:// és ezek ellenére ezvan..tehát annyit mondhatok hogy belekell törődni..:// csaklesz jobbis valamikor..:// és talán nagyobb szerencséd lesz ://
2012. jan. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!